رامینا

منسوب به رامين، دختر خوشحال و بانشاط

جنسیت اسم رامینا

دختر

رامینا به انگلیسی

ramina

تعداد رامینا ها در ایران

2,268

تلفظ رامینا به فارسی

رامينا

ریشه اسم رامینا

فارسی

تلفظ رامینا به انگلیسی

/rāminā/

رنگ اسم رامینا

آبی

ابجد اسم رامینا

302

ابجد وسیط اسم رامینا

26

ابجد صغیر اسم رامینا

14

درباره نام رامینا

رامینا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم رامینا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم رامینا که در انگلیسی به صورت ramina نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 2,268 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم رامینا

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم رامینا و معنی اسم رامینا

ریشه اسم رامینا

همانطور که گفتیم ریشه اسم رامینا فارسی می باشد و تلفظ رامینا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " رامينا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /rāminā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم رامینا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم رامینا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم رامینا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

منسوب به رامین، دختر شادمان، خوشحال و بانشاط

معنی اسم رامینا در ثبت احوال

(رامين + الف (نسبت)) ۱- منسوب به رامين؛ ۲- دخترِ طربناک.

حروف ابجد و طالع بینی نام رامینا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم رامینا عدد " 302 " و ابجد وسیط " 26 " ، ابجد صغیر " 14 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ر” آغاز می‌شود، بسیار ظریف و خوش‌طبع هستند. این افراد در توانمندی مالی کمی برخوردارند و اخلاقشان متعادل و برجسته است. درباره آنها خیلی حرف می‌زنند و در کمی هم حسادت دارند. بهتر است این افراد به ایمان خود اهمیت بدهند تا به موفقیت و جایگاهی بالا دست یابند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم رامینا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم رامینا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم رامینا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم رامینا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

زحل، پادشاه گیتی، محافظ و نگهبان شاه

خوشگل و نیک منظر

ترکیبی دو اسم محمد و ماهان (ستوده و منسوب به ماه)

دوست، یار، سرپرست، از نام های پروردگار

فرزند نیکان، کسی که اجداد و نیاکانش از خوبان بوده اند

گواه، (به مجاز) محبوب، خداي تعالي، عالی

بی عیب، درست، تندرست، منزه

بلیغ، واضح، کنایه از شخص رشید و خوش قد و قامت

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید