رامسین

صورت دیگر اسم رامتین، سازنده و نوازنده

جنسیت اسم رامسین

پسر

رامسین به انگلیسی

ramsin

تعداد رامسین ها در ایران

1,368

تلفظ رامسین به فارسی

رامسين

ریشه اسم رامسین

فارسی

تلفظ رامسین به انگلیسی

/rāmsin/

رنگ اسم رامسین

آبی

ابجد اسم رامسین

361

ابجد وسیط اسم رامسین

25

ابجد صغیر اسم رامسین

19

درباره نام رامسین

رامسین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم رامسین پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم رامسین که در انگلیسی به صورت ramsin نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,368 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم رامسین

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم رامسین و معنی اسم رامسین

ریشه اسم رامسین

همانطور که گفتیم ریشه اسم رامسین فارسی می باشد و تلفظ رامسین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " رامسين " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /rāmsin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم رامسین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم رامسین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم رامسین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

صورت دیگر اسم رامتین
رامتین: نام یکی از نوازندگان و موسیقیدانان در زمان ساسانیان

معنی اسم رامسین در لغت نامه دهخدا :
نام جایگاهی است و گویا در همدان باشد.

معنی اسم رامسین در ثبت احوال

گونه‌ي كهنه رامتين به معني سازنده و نوازنده است.
رامتین.

حروف ابجد و طالع بینی نام رامسین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم رامسین عدد " 361 " و ابجد وسیط " 25 " ، ابجد صغیر " 19 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ر” آغاز می‌شود، بسیار ظریف و خوش‌طبع هستند. این افراد در توانمندی مالی کمی برخوردارند و اخلاقشان متعادل و برجسته است. درباره آنها خیلی حرف می‌زنند و در کمی هم حسادت دارند. بهتر است این افراد به ایمان خود اهمیت بدهند تا به موفقیت و جایگاهی بالا دست یابند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم رامسین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

افراد مشهور هم نام

نظرتون درباره اسم رامسین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم رامسین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم رامسین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم محمد وپویان (ستوده و روان )

چهر، روی، صورت

منور

پسر عزیز، نام پادشاهان هند

نام گلی خوشبو، زن پارسا، نام مادر حضرت عیسی (ع)

ترکیب دو اسم حسن و رضا (نیکو و خشنود)

آرزو، خواستن چیزی همراه با فروتنی و تواضع

ترکیب دو اسم محمد و شهاب (ستوده و پاره ای از آتش)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید