ایلکین

اولین، نخستین

جنسیت اسم ایلکین

پسر

ایلکین به انگلیسی

ilkin

تعداد ایلکین ها در ایران

9,862

تلفظ ایلکین به فارسی

ایلکین

ریشه اسم ایلکین

ترکی

تلفظ ایلکین به انگلیسی

/ilkin/

رنگ اسم ایلکین

صورتی

ابجد اسم ایلکین

121

ابجد وسیط اسم ایلکین

37

ابجد صغیر اسم ایلکین

13

درباره نام ایلکین

ایلکین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم ایلکین پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم ایلکین که در انگلیسی به صورت ilkin نوشته میشود و به دلیل ریشه ترکی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 9,862 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم ایلکین

از نظر قوای بدی شگفت انگیز هستی که آن هم نشأت گرفته از اراده بالای شماست. نیروی اراده ی شما سبب شده است که رویاهایی که دارید را به راحتی بدست آورید. با چنین خصوصیاتی شما یک مدیر واقعی هستید و میتوانید مسئولیت های مختلفی را به عهده گرفته و با یاری به دیگران آن ها را نیز در مسیر درست قرار دهید. از دیدگاه عاطفی قدرت بالایی دارید ، به عمق روابط عاطفی می روید، در حالی که در سمت مقابل با هر کسی نیز صمیمی نمی شوید.

اسم ایلکین و معنی اسم ایلکین

ریشه اسم ایلکین

همانطور که گفتیم ریشه اسم ایلکین ترکی می باشد و تلفظ ایلکین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " ایلکین " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /ilkin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم ایلکین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم ایلکین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم ایلکین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

اولین، نسختین، جلوتر از همه

معنی اسم ایلکین در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم ایلکین معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام ایلکین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم ایلکین عدد " 121 " و ابجد وسیط " 37 " ، ابجد صغیر " 13 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم ایلکین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم ایلکین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم ایلکین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم ایلکین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

از واژه‌های قرآنی، ظرف ها

بزرگوار، عظمت، بزرگی

صدای جریان شدید آب

تعریف ،تمجید، افرین

مولود با شکوه، زاده با شکوه و جلال

مجسمه، تصوير، به مجاز زيباروي

دلدار، معشوق و محبوب

منسوب به نجم، (مجاز) زیبا و درخشان مثل ستاره

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید