امین حسین

ترکیب دو اسم امین و حسین (امانت‌دار و نیکو)

جنسیت اسم امین حسین

پسر

امین حسین به انگلیسی

amin-hossein

تعداد امین حسین ها در ایران

2,418

تلفظ امین حسین به فارسی

امين‌حسين

ریشه اسم امین حسین

عربی

تلفظ امین حسین به انگلیسی

/a.-hoseyn/

رنگ اسم امین حسین

قرمز

ابجد اسم امین حسین

229

ابجد وسیط اسم امین حسین

37

ابجد صغیر اسم امین حسین

31

درباره نام امین حسین

امین حسین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم امین حسین پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم امین حسین که در انگلیسی به صورت amin-hossein نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 2,418 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم امین حسین

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم امین حسین و معنی اسم امین حسین

ریشه اسم امین حسین

همانطور که گفتیم ریشه اسم امین حسین عربی می باشد و تلفظ امین حسین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " امين‌حسين " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /a.-hoseyn/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم امین حسین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم امین حسین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم امین حسین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم امین و حسین:
امین: امانتدار، معتمد، درستکار، از القاب پیامبر اسلام(ص) و ‌لقب جبرئیل
حسین: خوب، نیکو، صاحب جمال، نام اما م سوم شیعیانترکیب دو اسم امین و حسین:
امین: امانتدار، معتمد، وکیل، مباشر، مدیر، مرشد، درستکار، از القاب پیامبر اسلام(ص) و ‌لقب جبرئیل.
حسین: خوب، نیکو، صاحب جمال، نام امام سوم شیعیانمعنی اسم امین حسین در ثبت احوال

۱- از نام‌هاي مركب، امين و حسين؛ ۲- خوب و نیکو، درستکار و امانتدار، حسین درستکار و امانتدار.

حروف ابجد و طالع بینی نام امین حسین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم امین حسین عدد " 229 " و ابجد وسیط " 37 " ، ابجد صغیر " 31 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم امین حسین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم امین حسین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم امین حسین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم امین حسین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم محمد و نوید (ستوده و خبر خوش)

علی‌وار، مانند علی

ترکیب دو اسم امیر و مختار (فرمانده و صاحب اختیار)

خاورشناس و پزشک آلمانی

بی نظير، (به مجاز) زيباروی

زیبارو

داریوش، نام پادشاهی پیش از ساسانیان

درخشان، بینا، شاد، مسرور، درست‌کار، معتمد

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید