امیرعدنان

ترکیب دو اسم امیر و عدنان (فرمانروا و نام یک از اجداد پیامبر اسلام)

جنسیت اسم امیرعدنان

پسر

امیرعدنان به انگلیسی

amir-adnan

تعداد امیرعدنان ها در ایران

396

تلفظ امیرعدنان به فارسی

اميرعدنان

ریشه اسم امیرعدنان

عربی

تلفظ امیرعدنان به انگلیسی

/a.-adnān/

رنگ اسم امیرعدنان

زرد

ابجد اسم امیرعدنان

426

ابجد وسیط اسم امیرعدنان

42

ابجد صغیر اسم امیرعدنان

30

درباره نام امیرعدنان

امیرعدنان یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم امیرعدنان را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم امیرعدنان، به خاطر ریشه عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 396 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم امیرعدنان

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم امیرعدنان و معنی اسم امیرعدنان

ریشه اسم امیرعدنان

همانطور که گفتیم ریشه اسم امیرعدنان عربی می باشد و تلفظ امیرعدنان در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " اميرعدنان " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /a.-adnān/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم امیرعدنان بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم امیرعدنان در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم امیرعدنان در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم امیر و عدنان:
امیر: فرمانروا، پادشاه، سردار
عدنان: نام یکی از اجداد پیامبر اسلام(ص) است که به فصاحت(سخنوری) شهرت داشته

معنی اسم امیرعدنان در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ، امير و عدنان.

حروف ابجد و طالع بینی نام امیرعدنان

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم امیرعدنان عدد " 426 " و ابجد وسیط " 42 " ، ابجد صغیر " 30 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم امیرعدنان گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم امیرعدنان چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم امیرعدنان

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم امیرعدنان

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

منسوب به ماهك، خوب‌روی دوست داشتنی و زیباروی محبوب

نوشنده شکوه و جلال، دارای شکوه جاودان

(به مجاز) آنچه به وسيله‌ی آن كسی را گرفتار می‌كنند، (به مجاز) گيسو

ترکیب دو اسم حسین و علی (نیکو و بلندقدر)

ترکیب دو اسم محمد و سعد (ستوده و مبارک)

مخلوق، بشر، انسان، آدمی

ماه كامل

آرام گیرنده

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید