اردیان

مقدس

جنسیت اسم اردیان

پسر

اردیان به انگلیسی

ardiyan

تعداد اردیان ها در ایران

876

تلفظ اردیان به فارسی

اَرديان

ریشه اسم اردیان

فارسی

تلفظ اردیان به انگلیسی

/ardiyān/

رنگ اسم اردیان

آبی

ابجد اسم اردیان

266

ابجد وسیط اسم اردیان

26

ابجد صغیر اسم اردیان

14

درباره نام اردیان

اردیان یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم اردیان را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم اردیان، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 876 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم اردیان

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم اردیان و معنی اسم اردیان

ریشه اسم اردیان

همانطور که گفتیم ریشه اسم اردیان فارسی می باشد و تلفظ اردیان در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " اَرديان " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /ardiyān/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم اردیان بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم اردیان در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم اردیان در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

مقدس

معنی اسم اردیان در ثبت احوال

[ارد + ي (‌ميانجي‌) + ان (‌نسبت ساز)]، مقدس.

حروف ابجد و طالع بینی نام اردیان

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم اردیان عدد " 266 " و ابجد وسیط " 26 " ، ابجد صغیر " 14 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم اردیان گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم اردیان چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم اردیان

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم اردیان

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

منسوب به صدر، سینه، بالا، پیشوا، بزرگ

کُهرمان، پهلوان

برتری در دانش، هنر و اخلاق، فضیلت

با انصاف، دادگر، از نام های پروردگار

ترکیب دو اسم فاطمه و ثنا (رانده شده از آتش و ستایش)

دانا، شناسنده خدا از طریق عرفان

شمشیر دین

زيبا، لطيف و با طراوت

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید

دیدگاه کاربران