احمدیاسین

ترکیب دو اسم احمد و یاسین (ستوده تر و نام سی و ششمین سوره قرآن مجید)

جنسیت اسم احمدیاسین

پسر

احمدیاسین به انگلیسی

ahmad-yasin

تعداد احمدیاسین ها در ایران

339

تلفظ احمدیاسین به فارسی

احمدياسين

ریشه اسم احمدیاسین

عربی

تلفظ احمدیاسین به انگلیسی

/a.-yāsin/

رنگ اسم احمدیاسین

قرمز

ابجد اسم احمدیاسین

184

ابجد وسیط اسم احمدیاسین

40

ابجد صغیر اسم احمدیاسین

31

درباره نام احمدیاسین

احمدیاسین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم احمدیاسین پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم احمدیاسین که در انگلیسی به صورت ahmad-yasin نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 339 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم احمدیاسین

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم احمدیاسین و معنی اسم احمدیاسین

ریشه اسم احمدیاسین

همانطور که گفتیم ریشه اسم احمدیاسین عربی می باشد و تلفظ احمدیاسین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " احمدياسين " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /a.-yāsin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم احمدیاسین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم احمدیاسین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم احمدیاسین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم احمد و یاسین:
احمد: بسیار ستوده تر، پسندیده تر، نام پیامبر اسلام(ص)
یاسین: نام سی و ششمین سوره قرآن مجید، از اسامی حضرت رسول (ص)

معنی اسم احمدیاسین در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ا احمد و ياسين.

حروف ابجد و طالع بینی نام احمدیاسین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم احمدیاسین عدد " 184 " و ابجد وسیط " 40 " ، ابجد صغیر " 31 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با “الف” شروع می‌شود، اخلاق خوب و رفتار متعالی دارند و بسیار مهربان هستند. آنها به سرعت با دیگران صمیمی می‌شوند. آنها ملاحظه‌گر هستند و زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو پیش می‌برند و هر آنچه که می‌خواهند را به دست می‌آورند. بهتر است که پیراهن سیاه نپوشند زیرا این باعث ناراحتی شده و سبب مشکلات زیادی می‌شود.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم احمدیاسین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم احمدیاسین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم احمدیاسین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم احمدیاسین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم مرتضی و علی (خشنود و شریف)

بازمانده یا پنهان

نوعی پارچه با نقش‌های بته‌جقه یا اسلیمی

ترکیب دو اسم محمد و حنیف (ستوده و راستین)

شادمانی و خوشبختی

مانند شاه، شاهوار، دارای جلال و شکوه شاهانه

ماه ایل، (به مجاز) زيباروی ايل

روشن تر، درخشان تر، تابناک تر

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید