آیلر

جمع ماه، زيبارو

جنسیت اسم آیلر

دختر

آیلر به انگلیسی

ay lar

تعداد آیلر ها در ایران

3,444

تلفظ آیلر به فارسی

آيلَر

ریشه اسم آیلر

ترکی

تلفظ آیلر به انگلیسی

/āy lar/

رنگ اسم آیلر

نیلی

ابجد اسم آیلر

241

ابجد وسیط اسم آیلر

25

ابجد صغیر اسم آیلر

7

درباره نام آیلر

آیلر یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم آیلر دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم آیلر که در انگلیسی به صورت ay lar نوشته میشود و به دلیل ریشه ترکی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 3,444 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم آیلر

آرامش در تمامی جنبه های زندگی افرادی که رنگ نام آنها نیلی است نمایان می باشد. هوش بالا و دارا بودن حس ششم قدرتمند سبب شده است که علاقه ی بسیاری به کمک کردن افراد دیگر داشته باشید . توانایی حل مسئله و همینطور آرامش در انجام آنها سبب شده است که موفقیت های بسیاری را کسب کنید. رنگ نیلی در دنیای عرفان مختص عارفانی می باشد که در جهت ایجاد شادی در بین مردم گام برمیدارند و در اصطلاح بین مردم شخصیتی دوست داشتنی دارند.

اسم آیلر و معنی اسم آیلر

ریشه اسم آیلر

همانطور که گفتیم ریشه اسم آیلر ترکی می باشد و تلفظ آیلر در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آيلَر " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /āy lar/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آیلر بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آیلر در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آیلر در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ماه ها، آیلار، زیباروی

معنی اسم آیلر در ثبت احوال

۱- جمع ماه، ماه ها؛ ۲- (به مجاز) زيبارو.

حروف ابجد و طالع بینی نام آیلر

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آیلر عدد " 241 " و ابجد وسیط " 25 " ، ابجد صغیر " 7 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آیلر گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آیلر چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آیلر

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آیلر

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

صبور، بردبار، شکیبا، از نام‌ها و صفات خداوند

نام نوعی گل، نسترن

استوار گشتن، واقع شدن و ثابت گردیدن

زن زیبای بهشتی، زن زیبا

نبرد

آشکار، نمایان، دیده شده، به چشم آمده

نام رودخانه ای در سقز

بت و صنم، نقش و نگار، خورشيد

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید