آیسون

دوستدار ماه

جنسیت اسم آیسون

دختر

آیسون به انگلیسی

ay sovan

تعداد آیسون ها در ایران

585

تلفظ آیسون به فارسی

آی سُوَن

ریشه اسم آیسون

ترکی

تلفظ آیسون به انگلیسی

/āy sovan/

رنگ اسم آیسون

سبز

ابجد اسم آیسون

127

ابجد وسیط اسم آیسون

19

ابجد صغیر اسم آیسون

19

درباره نام آیسون

آیسون یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم آیسون دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم آیسون که در انگلیسی به صورت ay sovan نوشته میشود و به دلیل ریشه ترکی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 585 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم آیسون

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم آیسون و معنی اسم آیسون

ریشه اسم آیسون

همانطور که گفتیم ریشه اسم آیسون ترکی می باشد و تلفظ آیسون در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آی سُوَن " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /āy sovan/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آیسون بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آیسون در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آیسون در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

دوستدار ماه

معنی اسم آیسون در ثبت احوال

دوستدار ماه.

حروف ابجد و طالع بینی نام آیسون

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آیسون عدد " 127 " و ابجد وسیط " 19 " ، ابجد صغیر " 19 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آیسون گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آیسون چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آیسون

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آیسون

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

منسوب به آرام، آرامش

پيوستن، عهد و پيمان

آن که مردم از او پیروی می کنند، پیشوا

اشاره، گوشه، کنایه، رمز

روزگار، دوره، عهد، مدت زندگی، عمر

بها، ارزش، قیمت

فکر، اندیشه، وهم، گمان، ریشه پنداشتن

ترکیب دو اسم امین و طاها (امانتدار و نام پیامبر)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید