آژوان

نام کوهی در منطقه قلع واقع در کرمانشاه

جنسیت اسم آژوان

پسر

آژوان به انگلیسی

azhovan

تعداد آژوان ها در ایران

7,360

تلفظ آژوان به فارسی

آژوان

ریشه اسم آژوان

کردی

تلفظ آژوان به انگلیسی

/azhovan/

رنگ اسم آژوان

آبی

ابجد اسم آژوان

58

ابجد وسیط اسم آژوان

18

ابجد صغیر اسم آژوان

18

درباره نام آژوان

آژوان یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم آژوان را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم آژوان، به خاطر ریشه کردی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 7,360 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم آژوان

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم آژوان و معنی اسم آژوان

ریشه اسم آژوان

همانطور که گفتیم ریشه اسم آژوان کردی می باشد و تلفظ آژوان در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آژوان " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /azhovan/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آژوان بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آژوان در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آژوان در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

نام کوهی در منطقه قلع واقع در کرمانشاه

معنی اسم آژوان در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم آژوان معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام آژوان

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آژوان عدد " 58 " و ابجد وسیط " 18 " ، ابجد صغیر " 18 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آژوان گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آژوان چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آژوان

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آژوان

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم امیر و کیارش (فرمانروا و پادشاه دلیر)

ترکیب دو اسم محمد و معز (ستوده و عزت دهنده)

ماه زمانه، ماه روی روزگار

ترکیب دو اسم امیر و حسن (فرمانروا و نیکو)

مقدس، دارای تقدس و پاكی

صبح، بامداد

امید، آرزو

به وجود اورنده بهترینا

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید

دیدگاه کاربران