آروید

آریایی و آتش پاک

جنسیت اسم آروید

پسر

آروید به انگلیسی

arvid

تعداد آروید ها در ایران

42,985

تلفظ آروید به فارسی

آروید

ریشه اسم آروید

فارسی

تلفظ آروید به انگلیسی

/arvid/

رنگ اسم آروید

نارنجی

ابجد اسم آروید

221

ابجد وسیط اسم آروید

29

ابجد صغیر اسم آروید

14

درباره نام آروید

آروید یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم آروید پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم آروید که در انگلیسی به صورت arvid نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 42,985 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم آروید

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم آروید و معنی اسم آروید

ریشه اسم آروید

همانطور که گفتیم ریشه اسم آروید فارسی می باشد و تلفظ آروید در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آروید " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /arvid/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آروید بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آروید در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آروید در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

آریایی و آتش پاک

معنی اسم آروید در ثبت احوال

متاسفانه در سامانه ثبت احوال درباره اسم آروید معنی ثبت نشده است. 😥

حروف ابجد و طالع بینی نام آروید

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آروید عدد " 221 " و ابجد وسیط " 29 " ، ابجد صغیر " 14 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آروید گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آروید چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آروید

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آروید

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نامدار، مشهور، بزرگ زاده، بزرگ منش

دخترِ شاهزاده، (مجاز) دخترِ بلند مرتبه و عالی مقام

به رنگ گل سرخ، گلگون

سارا، نام همسر حضرت ابراهيم (ع) و مادر اسحاق (ع)

ستایش، دعا، شكر، سپاس

ترکیب دو اسم امیر و عرشیا (فرمانروا و ملکوتی)

استاد، زبردست، حاذق، کار آزموده، چیره‌دست، متخصص، کاردان

شاداب و با طراوت، از شخصیتهای شاهنامه

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید