آرمیا

آرامش دهنده

جنسیت اسم آرمیا

پسر

آرمیا به انگلیسی

armiya

تعداد آرمیا ها در ایران

303

تلفظ آرمیا به فارسی

آرمیا

ریشه اسم آرمیا

فارسی

تلفظ آرمیا به انگلیسی

/armiyā/

رنگ اسم آرمیا

صورتی

ابجد اسم آرمیا

252

ابجد وسیط اسم آرمیا

24

ابجد صغیر اسم آرمیا

9

درباره نام آرمیا

آرمیا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم آرمیا پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم آرمیا که در انگلیسی به صورت armiya نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 303 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم آرمیا

از نظر قوای بدی شگفت انگیز هستی که آن هم نشأت گرفته از اراده بالای شماست. نیروی اراده ی شما سبب شده است که رویاهایی که دارید را به راحتی بدست آورید. با چنین خصوصیاتی شما یک مدیر واقعی هستید و میتوانید مسئولیت های مختلفی را به عهده گرفته و با یاری به دیگران آن ها را نیز در مسیر درست قرار دهید. از دیدگاه عاطفی قدرت بالایی دارید ، به عمق روابط عاطفی می روید، در حالی که در سمت مقابل با هر کسی نیز صمیمی نمی شوید.

اسم آرمیا و معنی اسم آرمیا

ریشه اسم آرمیا

همانطور که گفتیم ریشه اسم آرمیا فارسی می باشد و تلفظ آرمیا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " آرمیا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /armiyā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم آرمیا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم آرمیا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم آرمیا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

آرمیا به معنی آرامش دهنده، آرام کننده.

معنی اسم آرمیا در ثبت احوال

آرمیا به معنی آرامش دهنده، آرام کننده

حروف ابجد و طالع بینی نام آرمیا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم آرمیا عدد " 252 " و ابجد وسیط " 24 " ، ابجد صغیر " 9 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم آرمیا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم آرمیا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم آرمیا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم آرمیا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم امیر و طاهر (فرمانروا و پاک)

باد خنک و لطیفی که از جانب شمال شرقی می‌وزد، نام نوایی در موسیقی

پادشاه پاک و درستکار

زيبا و لطیف

نگهداری كردن

نام زن محبوبی در عرب، خوشبخت

دارای شرف و افتخار، بزرگوار، با اصل و نسب ،مؤنث شریف، ارزشمند، عالی، سید، ارجمند

ترکیب دو اسم یوسف و رضا (خواهد افزود و خشنود)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید