یاس فاطمه

ترکیب دو اسم یاس و فاطمه (گلی خوشبو و رانده شده از آتش)

جنسیت اسم یاس فاطمه

دختر

یاس فاطمه به انگلیسی

yas-fateme

تعداد یاس فاطمه ها در ایران

345

تلفظ یاس فاطمه به فارسی

ياس فاطمه

ریشه اسم یاس فاطمه

فارسی , عربی

تلفظ یاس فاطمه به انگلیسی

/y.-fāteme/

رنگ اسم یاس فاطمه

نارنجی

ابجد اسم یاس فاطمه

206

ابجد وسیط اسم یاس فاطمه

38

ابجد صغیر اسم یاس فاطمه

26

درباره نام یاس فاطمه

یاس فاطمه یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم یاس فاطمه را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم یاس فاطمه، به خاطر ریشه فارسی , عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 345 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم یاس فاطمه

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم یاس فاطمه و معنی اسم یاس فاطمه

ریشه اسم یاس فاطمه

همانطور که گفتیم ریشه اسم یاس فاطمه فارسی , عربی می باشد و تلفظ یاس فاطمه در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " ياس فاطمه " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /y.-fāteme/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم یاس فاطمه بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم یاس فاطمه در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم یاس فاطمه در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم یاس و فاطمه:
یاس: نام گلی زینتی و بسیار خوش‌بو با رنگ‌های زرد، سرخ، سفید و بنفش، گل منسوب به حضرت زهرا (س)
فاطمه: رانده شده از آتش، نام دختر پیامبر اسلام(ص)، از شیر گرفته شده، زنی که بچه دو ساله خود را از شیر گرفته باشد

معنی اسم یاس فاطمه در ثبت احوال

از نام های مرکب، یاس و فاطمه.

حروف ابجد و طالع بینی نام یاس فاطمه

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم یاس فاطمه عدد " 206 " و ابجد وسیط " 38 " ، ابجد صغیر " 26 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با “ی” شروع می‌شود، ظاهری زیبا دارند و برخلاف ظاهر، چندین مشکل شکمی ممکن است داشته باشند. رفتار آن‌ها بسیار متغیر است و به اصطلاح “دمدمی مزاج” هستند، به این معنی که در تعامل با دیگران، گاه خوب و گاه خشک عمل می‌کنند. با این حال، آن‌ها همیشه در میدان پیروز هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم یاس فاطمه گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم یاس فاطمه چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم یاس فاطمه

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم یاس فاطمه

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم محمد و رئوف (ستوده و بسیار مهربان)

نوری که از مدتی پیش از طلوع خورشید به زمین می تابد

خورشید آریایی، بانوی درخشان

مبارک، خجسته، همایون

چهره ی سفید و لطیف و همینطور بوی خوش

ترکیب دو اسم امیر و مهراد (فرمانروا و جوانمرد بزرگ)

رفتاری متعادل

ترکیب دو اسم محمد و سلیم (ستوده و سالم)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید