گل گیس

دختری با موهایی به لطافت گل

جنسیت اسم گل گیس

دختر

گل گیس به انگلیسی

gol gis

تعداد گل گیس ها در ایران

2,364

تلفظ گل گیس به فارسی

گل‌گيس

ریشه اسم گل گیس

فارسی

تلفظ گل گیس به انگلیسی

/gol gis/

رنگ اسم گل گیس

بنفش

ابجد اسم گل گیس

140

ابجد وسیط اسم گل گیس

32

ابجد صغیر اسم گل گیس

14

درباره نام گل گیس

گل گیس یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم گل گیس را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم گل گیس، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 2,364 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم گل گیس

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم گل گیس و معنی اسم گل گیس

ریشه اسم گل گیس

همانطور که گفتیم ریشه اسم گل گیس فارسی می باشد و تلفظ گل گیس در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گل‌گيس " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /gol gis/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گل گیس بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گل گیس در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گل گیس در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

گیسوان مشکی و پر پشت ،علامت شادی و زنده دلی

معنی اسم گل گیس در ثبت احوال

ويژگي آن‌كه گيسوانش چون گل خوشبو، خوش رنگ و لطيف است.

حروف ابجد و طالع بینی نام گل گیس

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گل گیس عدد " 140 " و ابجد وسیط " 32 " ، ابجد صغیر " 14 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گل گیس گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گل گیس چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گل گیس

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گل گیس

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم محمد و سامان (ستوده و آرام)

ابوعلي سينا دانشمند معروف ايراني، شبه جزیره‌ي بیابانی، در شمال شرقی مصر که در تورات آمده در همین محل موسی به پیغمبری برگزیده شد

بنده پروردگار گشاینده دشواری ها

ترکیب دو اسم محمد و جواد (ستوده و بخشنده)

ستاره، خوشه پروین، ثریا، نام پنجاه و سومین سوره قرآن مجید، نام نوعی گیاه

بلندتر، عالی‌تر

سخت‌ترين ماده‌ی طبيعی است و كاربردهای تزيينی و صنعتی دارد، (مجاز) شمشير

پهلوان مشهور، همسر نرسی پادشاه ساسانی

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید