گلستانه

باغ، بوستان

جنسیت اسم گلستانه

دختر

گلستانه به انگلیسی

golestane

تعداد گلستانه ها در ایران

420

تلفظ گلستانه به فارسی

گلستانه

ریشه اسم گلستانه

فارسی

تلفظ گلستانه به انگلیسی

/golestāne/

رنگ اسم گلستانه

نارنجی

ابجد اسم گلستانه

566

ابجد وسیط اسم گلستانه

26

ابجد صغیر اسم گلستانه

26

درباره نام گلستانه

گلستانه یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم گلستانه دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم گلستانه که در انگلیسی به صورت golestane نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 420 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم گلستانه

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم گلستانه و معنی اسم گلستانه

ریشه اسم گلستانه

همانطور که گفتیم ریشه اسم گلستانه فارسی می باشد و تلفظ گلستانه در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گلستانه " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /golestāne/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گلستانه بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گلستانه در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گلستانه در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

منسوب به گلستان
گلستان: باغ، باغستان، بوستان، گلزار، گلشن، لاله زار

معنی اسم گلستانه در ثبت احوال

(گلستان + ه/e-/ (پسوند نسبت))، منسوب به گلستان، - گلستان.
1-

حروف ابجد و طالع بینی نام گلستانه

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گلستانه عدد " 566 " و ابجد وسیط " 26 " ، ابجد صغیر " 26 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گلستانه گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گلستانه چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گلستانه

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گلستانه

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

گل چهره، آنکه سیمایی چون گل دارد، زیباروی

نعمت‌ها، نیکی‌ها

ماه، الهه ماه

نیرومند، قدرتمند، توانا، دلیر

پاك، منزه

مراد، مقصود، خواست

آگاه، هوشیار، زرنگ

خجسته، نام همسر حضرت یعقوب (ع)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید