گلدیس

به رنگ گل، مانند گل

جنسیت اسم گلدیس

دختر

گلدیس به انگلیسی

gol dis

تعداد گلدیس ها در ایران

456

تلفظ گلدیس به فارسی

گلديس

ریشه اسم گلدیس

فارسی

تلفظ گلدیس به انگلیسی

/gol dis/

رنگ اسم گلدیس

نارنجی

ابجد اسم گلدیس

124

ابجد وسیط اسم گلدیس

28

ابجد صغیر اسم گلدیس

16

درباره نام گلدیس

گلدیس یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم گلدیس دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم گلدیس که در انگلیسی به صورت gol dis نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 456 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم گلدیس

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم گلدیس و معنی اسم گلدیس

ریشه اسم گلدیس

همانطور که گفتیم ریشه اسم گلدیس فارسی می باشد و تلفظ گلدیس در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گلديس " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /gol dis/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گلدیس بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گلدیس در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گلدیس در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

۱. چون گل، مانند گل ۲. زیبارو و لطیف

معنی اسم گلدیس در ثبت احوال

(گل+ ديس (پسوند شباهت))، 1- چون گل، مانند گل؛ 2- (به مجاز) زيبارو و لطيف.

حروف ابجد و طالع بینی نام گلدیس

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گلدیس عدد " 124 " و ابجد وسیط " 28 " ، ابجد صغیر " 16 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گلدیس گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گلدیس چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گلدیس

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گلدیس

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

آسوده خاطر، خوشحال، نیکوحال

موجب آبرو

تركيب دو اسم محمد و حيدر (ستوده و دلاور)

آب تندی که از قله کوه جاری میشود

سرشت، طبيعت، ضمير، دل، بنياد، آئين، مقام، جايگاه

اسب سوار

جمع آيه، نشانه‌ها، علامت‌ها

دارای شوق، بسيار مايل، آرزومند، (به مجاز) عاشق

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید