گلخنده

خوش خنده

جنسیت اسم گلخنده

دختر

گلخنده به انگلیسی

gol khande

تعداد گلخنده ها در ایران

426

تلفظ گلخنده به فارسی

گلخنده

ریشه اسم گلخنده

فارسی

تلفظ گلخنده به انگلیسی

/gol khande/

رنگ اسم گلخنده

صورتی

ابجد اسم گلخنده

709

ابجد وسیط اسم گلخنده

25

ابجد صغیر اسم گلخنده

25

درباره نام گلخنده

گلخنده یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم گلخنده را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم گلخنده، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 426 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم گلخنده

از نظر قوای بدی شگفت انگیز هستی که آن هم نشأت گرفته از اراده بالای شماست. نیروی اراده ی شما سبب شده است که رویاهایی که دارید را به راحتی بدست آورید. با چنین خصوصیاتی شما یک مدیر واقعی هستید و میتوانید مسئولیت های مختلفی را به عهده گرفته و با یاری به دیگران آن ها را نیز در مسیر درست قرار دهید. از دیدگاه عاطفی قدرت بالایی دارید ، به عمق روابط عاطفی می روید، در حالی که در سمت مقابل با هر کسی نیز صمیمی نمی شوید.

اسم گلخنده و معنی اسم گلخنده

ریشه اسم گلخنده

همانطور که گفتیم ریشه اسم گلخنده فارسی می باشد و تلفظ گلخنده در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " گلخنده " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /gol khande/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم گلخنده بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم گلخنده در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم گلخنده در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

دارای خنده ای چون گل، خوش خنده

معنی اسم گلخنده در ثبت احوال

(= گلخند)

حروف ابجد و طالع بینی نام گلخنده

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم گلخنده عدد " 709 " و ابجد وسیط " 25 " ، ابجد صغیر " 25 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم گلخنده گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم گلخنده چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم گلخنده

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم گلخنده

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

سخن معمولاً موزون که با موسیقی خوانده می‌شود، آواز

پاک، بی‌گناه، از نام های پروردگار

منسوب به افتخار، نام نوعی انگور

گیاهی معطر از خانواده نعناع که مصرف دارویی دارد

معشوقک زیباروی، خوب‌روی دوست داشتنی و زیباروی محبوب

زندگی بخش

سی و چهارمین سوره قرآن، (مجاز) انسان

نام دومین ماه از سال خورشیدی، نام سومین روز از هر ماه شمسی در ایران قدیم، نام فرشته ای که نماینده پاکی و نگهبان آتش است

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید