کیوان دخت

دختر كيوان

جنسیت اسم کیوان دخت

دختر

کیوان دخت به انگلیسی

keyvan-dokht

تعداد کیوان دخت ها در ایران

477

تلفظ کیوان دخت به فارسی

کيواندخت

ریشه اسم کیوان دخت

فارسی , عبری

تلفظ کیوان دخت به انگلیسی

/k.-dokht/

رنگ اسم کیوان دخت

طلایی

ابجد اسم کیوان دخت

1091

ابجد وسیط اسم کیوان دخت

35

ابجد صغیر اسم کیوان دخت

29

درباره نام کیوان دخت

کیوان دخت یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم کیوان دخت را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم کیوان دخت، به خاطر ریشه فارسی , عبری اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 477 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم کیوان دخت

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم کیوان دخت و معنی اسم کیوان دخت

ریشه اسم کیوان دخت

همانطور که گفتیم ریشه اسم کیوان دخت فارسی , عبری می باشد و تلفظ کیوان دخت در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " کيواندخت " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /k.-dokht/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم کیوان دخت بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم کیوان دخت در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم کیوان دخت در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

دختر کیوان، مجازا زیبارو

معنی اسم کیوان دخت در ثبت احوال

1- دختري منسوب به كيوان، يا دختر كيوان؛ 2- (به مجاز) زيبارو.

حروف ابجد و طالع بینی نام کیوان دخت

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم کیوان دخت عدد " 1091 " و ابجد وسیط " 35 " ، ابجد صغیر " 29 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ک” آغاز می‌شود، دارای زیبایی خاصی هستند و برخوردی تند و تیز دارند که ممکن است به دیگران آسیب برساند. آنها هوشمند و متعهد هستند و همیشه به دنبال رسیدن به موفقیت هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم کیوان دخت گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم کیوان دخت چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم کیوان دخت

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم کیوان دخت

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم محمد و مجتبی (ستوده و برگزیده)

برتر، برجسته، عالی، خوب، برگزیده

بهشت، نام چند جا و مکان

يگانه، يكتا، بي‌نظير، بی‌مانند

ابری که در شب آید، نام يكی از دختران امام موسی كاظم(ع)

بزرگ داشته شده، بزرگوار

جمع حلم، بردباری‌ها، صبوری‌ها، عقل‌ها

ترکیب دو اسم محمد و رشاد (ستوده و رستگاری)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید