کیلان

دختر زیبا و شوخ

جنسیت اسم کیلان

دختر

کیلان به انگلیسی

kailan

تعداد کیلان ها در ایران

1,392

تلفظ کیلان به فارسی

کیلان

ریشه اسم کیلان

فارسی , کردی

تلفظ کیلان به انگلیسی

/ka(e)ilān/

رنگ اسم کیلان

آبی

ابجد اسم کیلان

111

ابجد وسیط اسم کیلان

27

ابجد صغیر اسم کیلان

12

درباره نام کیلان

کیلان یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم کیلان دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم کیلان که در انگلیسی به صورت kailan نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی , کردی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,392 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم کیلان

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم کیلان و معنی اسم کیلان

ریشه اسم کیلان

همانطور که گفتیم ریشه اسم کیلان فارسی , کردی می باشد و تلفظ کیلان در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " کیلان " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /ka(e)ilān/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم کیلان بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم کیلان در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم کیلان در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم کیلان در لغت نامه دهخدا:
قصبه ای از دهستان جمع آبرود است که در بخش حومه شهرستان دماوند و در ۲۴ هزارگزی جنوب دماوند واقع است، سردسیر و کوهستانی است، بوتیمار، ماهی خوار، هر چیز خشک پرباد

در زبان کردی به معنی دختر زیبا و شوخ، سردار

معنی اسم کیلان در ثبت احوال

۱- مرغ ماهی خوار، حواصیل، بوتیمار.
[این واژه با کیلان (kilān) نام شهری در شهرستان دماوند در استان تهران هم نویسه می باشد].

حروف ابجد و طالع بینی نام کیلان

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم کیلان عدد " 111 " و ابجد وسیط " 27 " ، ابجد صغیر " 12 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ک” آغاز می‌شود، دارای زیبایی خاصی هستند و برخوردی تند و تیز دارند که ممکن است به دیگران آسیب برساند. آنها هوشمند و متعهد هستند و همیشه به دنبال رسیدن به موفقیت هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم کیلان گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم کیلان چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم کیلان

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم کیلان

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

سبب سربلندی و افتخار دین

فرستاده، نام موجودات عالم ملکوت، شخص داراي اخلاق يا رفتار بسيار نيك و پسنديده، زن مهربان و زيبا

نگه‌دارنده ماه، سرور ماه، کنایه از کسی که زیباییش از ماه بیشتر است

ترکیب دو اسم محمد و مهران (ستوده و دارنده مهر)

دختری که مانند نقره سفید و درخشان است، (به مجاز) زیبارو

منسوب به عطر، خوشبو، دلانگیز

مظهر پرستش، ماه نو، آفتاب، مونث «اله» به معنی رب النوع

نام خاندانی از موبدان زرتشتی، ساكت و بی‌صدا، سیمرغ، دانا و باخرد

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید