کامدین

خواسته دین

جنسیت اسم کامدین

پسر

کامدین به انگلیسی

kamdin

تعداد کامدین ها در ایران

390

تلفظ کامدین به فارسی

کامدين

ریشه اسم کامدین

فارسی

تلفظ کامدین به انگلیسی

/kāmdin/

رنگ اسم کامدین

قرمز

ابجد اسم کامدین

125

ابجد وسیط اسم کامدین

29

ابجد صغیر اسم کامدین

17

درباره نام کامدین

کامدین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم کامدین پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم کامدین که در انگلیسی به صورت kamdin نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 390 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم کامدین

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم کامدین و معنی اسم کامدین

ریشه اسم کامدین

همانطور که گفتیم ریشه اسم کامدین فارسی می باشد و تلفظ کامدین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " کامدين " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /kāmdin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم کامدین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم کامدین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم کامدین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم کامدین در لغت نامه دهخدا:
دستور برزو قیام الدین که در سال ۱۶۳۶ م. نسخه ٔ بسیار خوبی از زرآتشت نامه را نوشته است و از روی همان نسخه زراتشت نامه به انگلیسی ترجمه شده است.

معنی اسم کامدین در ثبت احوال

(اَعلام) نام دستورِ [وزير] «برزو قيام الدين» كه نسخه‌ي بسيار خوبي از زراتشنامه را نوشت و از روي همان نسخه زراتشنامه به انگليسي ترجمه شده است.

حروف ابجد و طالع بینی نام کامدین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم کامدین عدد " 125 " و ابجد وسیط " 29 " ، ابجد صغیر " 17 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ک” آغاز می‌شود، دارای زیبایی خاصی هستند و برخوردی تند و تیز دارند که ممکن است به دیگران آسیب برساند. آنها هوشمند و متعهد هستند و همیشه به دنبال رسیدن به موفقیت هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم کامدین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم کامدین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم کامدین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم کامدین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

صبح، بامداد

گوهرها، سنگ ها و زیورآلات قیمتی و زینتی

ترکیب دو اسم محمد و مهیار (ستوده و ماهیار)

مرغ شکاری

ترکیب دو اسم محمد و کسرا (ستوده و خسرو)

نام نوعی مرغابی

ترکیب دو اسم محمد و عارف (ستوده و دانا)

ترکیب دو اسم مهر و نگار (محبت و زینت)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید