کازیوه

باد خنک و سرد اول صبح، سپیدی صبح که افق را فرا می‌گیرد

جنسیت اسم کازیوه

دختر

کازیوه به انگلیسی

kaziveh

تعداد کازیوه ها در ایران

1,959

تلفظ کازیوه به فارسی

کازیوه

ریشه اسم کازیوه

کردی

تلفظ کازیوه به انگلیسی

/kāziveh/

رنگ اسم کازیوه

صورتی

ابجد اسم کازیوه

49

ابجد وسیط اسم کازیوه

37

ابجد صغیر اسم کازیوه

22

درباره نام کازیوه

کازیوه یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم کازیوه را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم کازیوه، به خاطر ریشه کردی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 1,959 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم کازیوه

از نظر قوای بدی شگفت انگیز هستی که آن هم نشأت گرفته از اراده بالای شماست. نیروی اراده ی شما سبب شده است که رویاهایی که دارید را به راحتی بدست آورید. با چنین خصوصیاتی شما یک مدیر واقعی هستید و میتوانید مسئولیت های مختلفی را به عهده گرفته و با یاری به دیگران آن ها را نیز در مسیر درست قرار دهید. از دیدگاه عاطفی قدرت بالایی دارید ، به عمق روابط عاطفی می روید، در حالی که در سمت مقابل با هر کسی نیز صمیمی نمی شوید.

اسم کازیوه و معنی اسم کازیوه

ریشه اسم کازیوه

همانطور که گفتیم ریشه اسم کازیوه کردی می باشد و تلفظ کازیوه در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " کازیوه " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /kāziveh/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم کازیوه بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم کازیوه در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم کازیوه در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

باد خنک و سرد اول صبح، سپیدی صبح که افق را فرا می‌گیرد.

معنی اسم کازیوه در ثبت احوال

سپیدی صبح که همه افق را فرا گیرد.

حروف ابجد و طالع بینی نام کازیوه

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم کازیوه عدد " 49 " و ابجد وسیط " 37 " ، ابجد صغیر " 22 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ک” آغاز می‌شود، دارای زیبایی خاصی هستند و برخوردی تند و تیز دارند که ممکن است به دیگران آسیب برساند. آنها هوشمند و متعهد هستند و همیشه به دنبال رسیدن به موفقیت هستند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم کازیوه گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم کازیوه چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم کازیوه

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم کازیوه

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

بنده پروردگار مبرا از نقص و فنا

زن درستکار

نفس کامل و انسان نیکوکار، صاحب گفتار و کردار نیک، از شخصیت‌های شاهنامه

درخشش، تلألؤ، روشنایی

شاه پر، هر یک از پرهای اصلی بال پرندگان، بال بزرگ

وزيدن نسيم

دارنده تن نیرومند، لقب رستم پهلوان شاهنامه

ترکیب دو اسم محمد و نیما (ستوده و نامور)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید