پرژین

پرچین، حصار، دیواره

جنسیت اسم پرژین

دختر

پرژین به انگلیسی

parzhin

تعداد پرژین ها در ایران

1,326

تلفظ پرژین به فارسی

پَرژین

ریشه اسم پرژین

کردی

تلفظ پرژین به انگلیسی

/paržin/

رنگ اسم پرژین

قرمز

ابجد اسم پرژین

262

ابجد وسیط اسم پرژین

32

ابجد صغیر اسم پرژین

17

درباره نام پرژین

پرژین یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم پرژین دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم پرژین که در انگلیسی به صورت parzhin نوشته میشود و به دلیل ریشه کردی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,326 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم پرژین

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم پرژین و معنی اسم پرژین

ریشه اسم پرژین

همانطور که گفتیم ریشه اسم پرژین کردی می باشد و تلفظ پرژین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " پَرژین " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /paržin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم پرژین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم پرژین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم پرژین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معادل پرچین
پرچین: دیوارگونه ای که از ترکه یا نی و برگ و علف بر گرد باغ و مزرعه، حصار

معنی اسم پرژین در ثبت احوال

پرچین، حصار، پرچینی از گلهای ریز به دور باغات.

حروف ابجد و طالع بینی نام پرژین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم پرژین عدد " 262 " و ابجد وسیط " 32 " ، ابجد صغیر " 17 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم پرژین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم پرژین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم پرژین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم پرژین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

زن زیبا روی و خوش اندام

فاتح جهان، جهان گشا

گران‌مایه، قیمتی، ارجمند، گرامی، دختر حسن ابن زيد از خاندان گرامی امام حسن مجتبی (ع)

طبیعت، هریک از عناصر چهارگانه

ستایش، پرستش، نماز، جشن، نام مهم‌ترین بخش از پنچ بخش اوستا

چشمانم، (به مجاز) عزيز و گرامی

يگانه، يكتا، بي‌نظير، بی‌مانند

آتش جاوید، از شخصیتهای شاهنامه

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید