پروشا

پروشات، بسیار شاد

جنسیت اسم پروشا

دختر

پروشا به انگلیسی

perosha

تعداد پروشا ها در ایران

357

تلفظ پروشا به فارسی

پِروشا

ریشه اسم پروشا

فارسی

تلفظ پروشا به انگلیسی

/perošā/

رنگ اسم پروشا

سبز

ابجد اسم پروشا

509

ابجد وسیط اسم پروشا

19

ابجد صغیر اسم پروشا

16

درباره نام پروشا

پروشا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم پروشا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم پروشا که در انگلیسی به صورت perosha نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 357 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم پروشا

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم پروشا و معنی اسم پروشا

ریشه اسم پروشا

همانطور که گفتیم ریشه اسم پروشا فارسی می باشد و تلفظ پروشا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " پِروشا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /perošā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم پروشا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم پروشا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم پروشا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

= پروشات
پروشات: بسیار شاد، نام همسر داریوش دوم پادشاه هخامنشی

معنی اسم پروشا در ثبت احوال

پروشات

حروف ابجد و طالع بینی نام پروشا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم پروشا عدد " 509 " و ابجد وسیط " 19 " ، ابجد صغیر " 16 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم پروشا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم پروشا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم پروشا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم پروشا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم آرین و مهر (آریایی و محبت)

باهوش، زرنگ، هوشیار، خردمند

ترکیب دو اسم امیر و مرتضی (فرمانروا و برگزیده)

مؤنث محسن، آراسته و زيبا، بانوی نيكوكار

نام بنیان گذار سلسلۀ هخامنشی، خورشید

سیمین، زیبا، سفید و درخشان

دختر دارای نور و محبت

گیاهی است معطر از تیره ی چتریان

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید