پرنوش

زیبا، دوست داشتنی

جنسیت اسم پرنوش

دختر

پرنوش به انگلیسی

pornush

تعداد پرنوش ها در ایران

456

تلفظ پرنوش به فارسی

پرنوش

ریشه اسم پرنوش

لری

تلفظ پرنوش به انگلیسی

/pornuš/

رنگ اسم پرنوش

صورتی

ابجد اسم پرنوش

558

ابجد وسیط اسم پرنوش

20

ابجد صغیر اسم پرنوش

20

درباره نام پرنوش

پرنوش یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم پرنوش را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم پرنوش، به خاطر ریشه لری اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 456 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم پرنوش

از نظر قوای بدی شگفت انگیز هستی که آن هم نشأت گرفته از اراده بالای شماست. نیروی اراده ی شما سبب شده است که رویاهایی که دارید را به راحتی بدست آورید. با چنین خصوصیاتی شما یک مدیر واقعی هستید و میتوانید مسئولیت های مختلفی را به عهده گرفته و با یاری به دیگران آن ها را نیز در مسیر درست قرار دهید. از دیدگاه عاطفی قدرت بالایی دارید ، به عمق روابط عاطفی می روید، در حالی که در سمت مقابل با هر کسی نیز صمیمی نمی شوید.

اسم پرنوش و معنی اسم پرنوش

ریشه اسم پرنوش

همانطور که گفتیم ریشه اسم پرنوش لری می باشد و تلفظ پرنوش در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " پرنوش " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /pornuš/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم پرنوش بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم پرنوش در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم پرنوش در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

شیرین، زیبا، دوست داشتنی

معنی اسم پرنوش در ثبت احوال

(در قديم) (به مجاز) ۱- شيرين؛ ۲- زيبا؛ ۳- دوست داشتني.

حروف ابجد و طالع بینی نام پرنوش

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم پرنوش عدد " 558 " و ابجد وسیط " 20 " ، ابجد صغیر " 20 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم پرنوش گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم پرنوش چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم پرنوش

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم پرنوش

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

خیمه، چادر دوز، خیمه فروش، نام حكيم عمر خيام نيشابوري فيلسوف، رياضي‌دان، منجم و شاعر نامدار ايران

جنبش، حرکت، عزیمت

آشکار، روشن، آشکار کننده

فرزند پسر

زیبا و درخشان ماننده ماه

بوی خوش

پشتيبان، حامی

داراي خوبي و نيكي

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید