پادمیرا

جاویدان، نگهدارنده عشق، نگهبان مهر

جنسیت اسم پادمیرا

دختر

پادمیرا به انگلیسی

padmira

تعداد پادمیرا ها در ایران

384

تلفظ پادمیرا به فارسی

پادميرا

ریشه اسم پادمیرا

فارسی

تلفظ پادمیرا به انگلیسی

/pādmirā/

رنگ اسم پادمیرا

نارنجی

ابجد اسم پادمیرا

258

ابجد وسیط اسم پادمیرا

32

ابجد صغیر اسم پادمیرا

17

درباره نام پادمیرا

پادمیرا یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم پادمیرا را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم پادمیرا، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 384 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم پادمیرا

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم پادمیرا و معنی اسم پادمیرا

ریشه اسم پادمیرا

همانطور که گفتیم ریشه اسم پادمیرا فارسی می باشد و تلفظ پادمیرا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " پادميرا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /pādmirā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم پادمیرا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم پادمیرا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم پادمیرا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم پادمیرا در واژه نامه آزاد:
نگهدارنده عشق، نگهبان محبت، جاویدان

معنی اسم پادمیرا در ثبت احوال

1- جاويدان، 2- نگهدارنده عشق، نگهبان مهر.

حروف ابجد و طالع بینی نام پادمیرا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم پادمیرا عدد " 258 " و ابجد وسیط " 32 " ، ابجد صغیر " 17 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم پادمیرا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم پادمیرا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم پادمیرا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم پادمیرا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

چالاك و گريز پا، دلیرمرد

مسلمان، از نام‌ها و صفات خداوند

نوا، آهنگ، نغمه

صورت فارسی اسم ابراهیم، فرشته‌ خوبی

ترکیب دو اسم محمد و پاشا ( ستوده و بزرگ )

زیبا، والا مقام و مورد توجه

خداوند خدای من است، الیاس، نام یکی از پیامبران بنی‌اسرائیل و نام امیرالمؤمنین علی ابن ابیطالب (ع)

ناله کرده زاری کرده

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید