نیلرام

نام فرشته نگهبان برف و باران و تگرگ

جنسیت اسم نیلرام

دختر

نیلرام به انگلیسی

nilram

تعداد نیلرام ها در ایران

483

تلفظ نیلرام به فارسی

نيلرام

ریشه اسم نیلرام

فارسی

تلفظ نیلرام به انگلیسی

/nilrām/

رنگ اسم نیلرام

بنفش

ابجد اسم نیلرام

331

ابجد وسیط اسم نیلرام

31

ابجد صغیر اسم نیلرام

16

درباره نام نیلرام

نیلرام یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم نیلرام دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم نیلرام که در انگلیسی به صورت nilram نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 483 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم نیلرام

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم نیلرام و معنی اسم نیلرام

ریشه اسم نیلرام

همانطور که گفتیم ریشه اسم نیلرام فارسی می باشد و تلفظ نیلرام در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " نيلرام " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /nilrām/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم نیلرام بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم نیلرام در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم نیلرام در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.


نام فرشته ای که پرورنده و رب النوع برف و باران و تگرگ است

معنی اسم نیلرام در ثبت احوال

نام فرشته‌اي كه پرورنده و رب النوع برف و باران و تگرگ است.

حروف ابجد و طالع بینی نام نیلرام

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم نیلرام عدد " 331 " و ابجد وسیط " 31 " ، ابجد صغیر " 16 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ن” شروع می‌شود، از نظر اخلاقی ممکن است دارای کینه‌توزی و متغیر در برخورد با دیگران باشند. آنها توجهی به ظاهر خود دارند و حقوق خود را رعایت می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم نیلرام گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم نیلرام چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم نیلرام

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم نیلرام

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

جلودار، سردسته، فرمانده سپاه

سرگشته از عشق

راهنما، رهبر، هدایت کننده، از نام‌های پروردگار، لقب امام دهم شيعيان

بزرگترین قاره

اطمینان و آرامش قلب

سرزمين فراز، زمين‌های بلند، تپه، نتیجه، امید

بامداد، سپیده دم، روز

داستان، حکایت، روایت، سخني كه از پيامبر اسلام (ص) يا بزرگان دين نقل كنند، (به مجاز) عشق، سودا

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید