نارگل

گل انار

جنسیت اسم نارگل

دختر

نارگل به انگلیسی

nar gol

تعداد نارگل ها در ایران

5,901

تلفظ نارگل به فارسی

نارگُل

ریشه اسم نارگل

فارسی

تلفظ نارگل به انگلیسی

/nār gol/

رنگ اسم نارگل

طلایی

ابجد اسم نارگل

301

ابجد وسیط اسم نارگل

25

ابجد صغیر اسم نارگل

13

درباره نام نارگل

نارگل یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم نارگل را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم نارگل، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 5,901 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم نارگل

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم نارگل و معنی اسم نارگل

ریشه اسم نارگل

همانطور که گفتیم ریشه اسم نارگل فارسی می باشد و تلفظ نارگل در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " نارگُل " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /nār gol/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم نارگل بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم نارگل در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم نارگل در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

گل انار، شکوفه درخت انار

معنی اسم نارگل در ثبت احوال

گل انار، (گلنار).

حروف ابجد و طالع بینی نام نارگل

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم نارگل عدد " 301 " و ابجد وسیط " 25 " ، ابجد صغیر " 13 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ن” شروع می‌شود، از نظر اخلاقی ممکن است دارای کینه‌توزی و متغیر در برخورد با دیگران باشند. آنها توجهی به ظاهر خود دارند و حقوق خود را رعایت می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم نارگل گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم نارگل چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم نارگل

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم نارگل

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم محمد و صبور (ستوده و صبر کننده)

دارای ناز و عشوه، نازنین

(به مجاز) دوست داشتنی، خوشایند، زیبا، گرامي، عزيز، خوش سخن و دلنشین

با شرم و حیا

سرشت، طبيعت، ضمير، دل، بنياد، آئين، مقام، جايگاه

سخن گو، روایت کننده اخبار و احادیث نبوی، لقب حضرت فاطمه (س)

نام نوعی گل زیبا

آن که بسیار تلاش و کوشش می کند، ساعی، تلاشگر

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید