مینو سا

مانند بهشت، زیبارو

جنسیت اسم مینو سا

دختر

مینو سا به انگلیسی

minu-sa

تعداد مینو سا ها در ایران

435

تلفظ مینو سا به فارسی

مینوسا

ریشه اسم مینو سا

فارسی

تلفظ مینو سا به انگلیسی

/m.-sā/

رنگ اسم مینو سا

طلایی

ابجد اسم مینو سا

167

ابجد وسیط اسم مینو سا

23

ابجد صغیر اسم مینو سا

23

درباره نام مینو سا

مینو سا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم مینو سا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم مینو سا که در انگلیسی به صورت minu-sa نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 435 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم مینو سا

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم مینو سا و معنی اسم مینو سا

ریشه اسم مینو سا

همانطور که گفتیم ریشه اسم مینو سا فارسی می باشد و تلفظ مینو سا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " مینوسا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /m.-sā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم مینو سا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم مینو سا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم مینو سا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

مانند بهشت، شبیه بهشت، مجازا زیبارو

معنی اسم مینو سا در ثبت احوال

(مینو = بهشت + سا (پسوند شباهت))، مانند بهشت، شبیه بهشت؛ ۲- (به مجاز) زیبارو.

حروف ابجد و طالع بینی نام مینو سا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم مینو سا عدد " 167 " و ابجد وسیط " 23 " ، ابجد صغیر " 23 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم مینو سا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم مینو سا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم مینو سا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم مینو سا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

یگانه در دین، بی نظیر در دین داری و دین ورزی

سامان یافته، قابل احترام، مقدس

شکیبا، لقب حضرت ایوب (ع)، از نام‌های پروردگار

خشنود، راضی

ماندنی، جاوید، پایدار، همانند

ترکیب دو اسم مرتضی و علی (خشنود و شریف)

زیبا، درخشان

سخاوت، جوانمردی

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید