میلانا

منسوب به میلان، میل، خواهش، آرزو

جنسیت اسم میلانا

دختر

میلانا به انگلیسی

milana

تعداد میلانا ها در ایران

351

تلفظ میلانا به فارسی

میلانا

ریشه اسم میلانا

فارسی , عربی

تلفظ میلانا به انگلیسی

/milānā/

رنگ اسم میلانا

صورتی

ابجد اسم میلانا

132

ابجد وسیط اسم میلانا

24

ابجد صغیر اسم میلانا

15

درباره نام میلانا

میلانا یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم میلانا را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم میلانا، به خاطر ریشه فارسی , عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 351 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم میلانا

از نظر قوای بدی شگفت انگیز هستی که آن هم نشأت گرفته از اراده بالای شماست. نیروی اراده ی شما سبب شده است که رویاهایی که دارید را به راحتی بدست آورید. با چنین خصوصیاتی شما یک مدیر واقعی هستید و میتوانید مسئولیت های مختلفی را به عهده گرفته و با یاری به دیگران آن ها را نیز در مسیر درست قرار دهید. از دیدگاه عاطفی قدرت بالایی دارید ، به عمق روابط عاطفی می روید، در حالی که در سمت مقابل با هر کسی نیز صمیمی نمی شوید.

اسم میلانا و معنی اسم میلانا

ریشه اسم میلانا

همانطور که گفتیم ریشه اسم میلانا فارسی , عربی می باشد و تلفظ میلانا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " میلانا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /milānā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم میلانا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم میلانا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم میلانا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

منسوب به میلان
میلان: میل، خواهش، آرزو

معنی اسم میلانا در ثبت احوال

(عربي ـ فارسی) (میلان + ا (پسوند نسبت))، منسوب به میلان، ، میلان.

حروف ابجد و طالع بینی نام میلانا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم میلانا عدد " 132 " و ابجد وسیط " 24 " ، ابجد صغیر " 15 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم میلانا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم میلانا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم میلانا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم میلانا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

خالص و يگانه (دوست)، برگزيده، صاف، پاك، روشن

مونث بسام، زن خنده رو

نیرومند، قادر، مقتدر

خداوند، ایزد

ستایش‌گر همیشگی

نو، تازه

سزاوار، درخور شاه، گرانبها

چشم خداوند، انسان کامل

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید