مهر انوش

محبت جاویدان

جنسیت اسم مهر انوش

دختر

مهر انوش به انگلیسی

mehranush

تعداد مهر انوش ها در ایران

480

تلفظ مهر انوش به فارسی

مهرانوش

ریشه اسم مهر انوش

فارسی

تلفظ مهر انوش به انگلیسی

/mehrānuš/

رنگ اسم مهر انوش

آبی

ابجد اسم مهر انوش

602

ابجد وسیط اسم مهر انوش

26

ابجد صغیر اسم مهر انوش

26

درباره نام مهر انوش

مهر انوش یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم مهر انوش را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم مهر انوش، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 480 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم مهر انوش

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم مهر انوش و معنی اسم مهر انوش

ریشه اسم مهر انوش

همانطور که گفتیم ریشه اسم مهر انوش فارسی می باشد و تلفظ مهر انوش در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " مهرانوش " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /mehrānuš/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم مهر انوش بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم مهر انوش در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم مهر انوش در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

محبت جاوید، مهر و محبت جاویدان

معنی اسم مهر انوش در ثبت احوال

محبت جاوید، مهر و محبت جاویدان.

حروف ابجد و طالع بینی نام مهر انوش

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم مهر انوش عدد " 602 " و ابجد وسیط " 26 " ، ابجد صغیر " 26 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم مهر انوش گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم مهر انوش چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم مهر انوش

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم مهر انوش

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

بی غم و سرخوش، سالمند و دارای عمر طولانی

خوب و نيكو

ترکیب دو اسم محمد و ساجد (ستوده و سجده کننده)

رازها

زندگی

مطلوب و خواسته شده و محبوب و مورد پسند

داراي خوبي و نيكي

خشنود، راضی

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید