ملیح سا

دوست داشتنی و مورد پسند

جنسیت اسم ملیح سا

دختر

ملیح سا به انگلیسی

malih sa

تعداد ملیح سا ها در ایران

354

تلفظ ملیح سا به فارسی

مَليح‌سا

ریشه اسم ملیح سا

فارسی , عربی

تلفظ ملیح سا به انگلیسی

/malih sā/

رنگ اسم ملیح سا

طلایی

ابجد اسم ملیح سا

149

ابجد وسیط اسم ملیح سا

29

ابجد صغیر اسم ملیح سا

23

درباره نام ملیح سا

ملیح سا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم ملیح سا دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم ملیح سا که در انگلیسی به صورت malih sa نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی , عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 354 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم ملیح سا

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم ملیح سا و معنی اسم ملیح سا

ریشه اسم ملیح سا

همانطور که گفتیم ریشه اسم ملیح سا فارسی , عربی می باشد و تلفظ ملیح سا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " مَليح‌سا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /malih sā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم ملیح سا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم ملیح سا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم ملیح سا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

همچون ملیح، زیبا و خوشایند، دارای ملاحت، با نمک، (در قدیم) دوست داشتنی و مورد پسند.

معنی اسم ملیح سا در ثبت احوال

(مليح + سا (پسوند شباهت))، ۱- همچون مليح، زيبا و خوشايند، داراي ملاحت، با نمك؛ ۲- (در قديم) دوست داشتني و مورد پسند.

حروف ابجد و طالع بینی نام ملیح سا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم ملیح سا عدد " 149 " و ابجد وسیط " 29 " ، ابجد صغیر " 23 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم ملیح سا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم ملیح سا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم ملیح سا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم ملیح سا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نام نوعی پارچه ابریشمی رنگین

پرنده، نوعی ریسمان

يكتا پرست و موحد

حالت استواري و سنگيني در رفتار

خوشنام

ساره، سارا، ماه زرد، ماه شب چهارده

نقره، سیم، نام خادم حضرت فاطمه(س)

ماه سیما، ماه چهر

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید