ملک نسا

فرشته رو و زيبا در ميان زنان

جنسیت اسم ملک نسا

دختر

ملک نسا به انگلیسی

malek nesa

تعداد ملک نسا ها در ایران

372

تلفظ ملک نسا به فارسی

مَلِک‌نسا

ریشه اسم ملک نسا

عربی

تلفظ ملک نسا به انگلیسی

/malek nesā/

رنگ اسم ملک نسا

بنفش

ابجد اسم ملک نسا

201

ابجد وسیط اسم ملک نسا

21

ابجد صغیر اسم ملک نسا

21

درباره نام ملک نسا

ملک نسا یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم ملک نسا را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم ملک نسا، به خاطر ریشه عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 372 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم ملک نسا

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم ملک نسا و معنی اسم ملک نسا

ریشه اسم ملک نسا

همانطور که گفتیم ریشه اسم ملک نسا عربی می باشد و تلفظ ملک نسا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " مَلِک‌نسا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /malek nesā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم ملک نسا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم ملک نسا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم ملک نسا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

پادشاهِ زنان، سَرور زنان، فرشته رو و زیبا در میان زنان

معنی اسم ملک نسا در ثبت احوال

1- پادشاهِ زنان، سَرور زنان؛ 2- فرشته رو و زيبا در ميان زنان.

حروف ابجد و طالع بینی نام ملک نسا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم ملک نسا عدد " 201 " و ابجد وسیط " 21 " ، ابجد صغیر " 21 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم ملک نسا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم ملک نسا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم ملک نسا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم ملک نسا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

منسوب به آریا، آریایی

دشت و صحرا، نام یکی از حكمای قديم يونان

مرد نیرومند و مقاوم

آتش، نام فرشته‌ ای در ایران باستان

دختر شیرین و زیبا

آرایش، زینت و زیور، خوش آمدن در چشم

ترکیب دو اسم امیر و فرزام (فرمانروا و شایسته)

دسته‌ای از شش ستاره درخشان در صورت فلکی ثور، ثریا

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید