محمد یاشا

ترکیب دو اسم محمد و یاشا (ستوده و زنده باد)

جنسیت اسم محمد یاشا

پسر

محمد یاشا به انگلیسی

mohammad-yasha

تعداد محمد یاشا ها در ایران

360

تلفظ محمد یاشا به فارسی

محمّدياشا

ریشه اسم محمد یاشا

ترکی , عربی

تلفظ محمد یاشا به انگلیسی

/m.-yāšā/

رنگ اسم محمد یاشا

نیلی

ابجد اسم محمد یاشا

404

ابجد وسیط اسم محمد یاشا

32

ابجد صغیر اسم محمد یاشا

26

درباره نام محمد یاشا

محمد یاشا یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم محمد یاشا پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم محمد یاشا که در انگلیسی به صورت mohammad-yasha نوشته میشود و به دلیل ریشه ترکی , عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 360 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم محمد یاشا

آرامش در تمامی جنبه های زندگی افرادی که رنگ نام آنها نیلی است نمایان می باشد. هوش بالا و دارا بودن حس ششم قدرتمند سبب شده است که علاقه ی بسیاری به کمک کردن افراد دیگر داشته باشید . توانایی حل مسئله و همینطور آرامش در انجام آنها سبب شده است که موفقیت های بسیاری را کسب کنید. رنگ نیلی در دنیای عرفان مختص عارفانی می باشد که در جهت ایجاد شادی در بین مردم گام برمیدارند و در اصطلاح بین مردم شخصیتی دوست داشتنی دارند.

اسم محمد یاشا و معنی اسم محمد یاشا

ریشه اسم محمد یاشا

همانطور که گفتیم ریشه اسم محمد یاشا ترکی , عربی می باشد و تلفظ محمد یاشا در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " محمّدياشا " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /m.-yāšā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم محمد یاشا بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم محمد یاشا در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم محمد یاشا در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم محمد و یاشا:
محمد: ستوده، بسیار تحسین شده، نام پیامبر اسلام(ص)، نام سوره چهل و هفتم قرآن مجید
یاشا: زنده باد، آفرین، زنده باشی

معنی اسم محمد یاشا در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ا محمّد و ياشا.

حروف ابجد و طالع بینی نام محمد یاشا

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم محمد یاشا عدد " 404 " و ابجد وسیط " 32 " ، ابجد صغیر " 26 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم محمد یاشا گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم محمد یاشا چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم محمد یاشا

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم محمد یاشا

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

همانند خورشید

نام شخصی در داستان وامق و عذرا

نیکو، شایسته، خوب روی، زن زیبا، عاقبت نیکو

از شخصیتهای شاهنامه، بزرگ جاودان

ماه، نور ماه، (به مجاز) زیبا، نهر آب

دارای شکوه و زیبایی گل

ترکیب دو اسم محمد و فاضل (ستوده و نیکو)

سیب، درخت سیب جنگلی

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید