محمد کیوان

ترکیب دو اسم محمد و کیوان (ستوده و پادشاه گیتی)

جنسیت اسم محمد کیوان

پسر

محمد کیوان به انگلیسی

mohammad-keyvan

تعداد محمد کیوان ها در ایران

417

تلفظ محمد کیوان به فارسی

محمّدکیوان

ریشه اسم محمد کیوان

فارسی , عربی

تلفظ محمد کیوان به انگلیسی

/m.-keyvān/

رنگ اسم محمد کیوان

نیلی

ابجد اسم محمد کیوان

179

ابجد وسیط اسم محمد کیوان

47

ابجد صغیر اسم محمد کیوان

35

درباره نام محمد کیوان

محمد کیوان یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم محمد کیوان را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم محمد کیوان، به خاطر ریشه فارسی , عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 417 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم محمد کیوان

آرامش در تمامی جنبه های زندگی افرادی که رنگ نام آنها نیلی است نمایان می باشد. هوش بالا و دارا بودن حس ششم قدرتمند سبب شده است که علاقه ی بسیاری به کمک کردن افراد دیگر داشته باشید . توانایی حل مسئله و همینطور آرامش در انجام آنها سبب شده است که موفقیت های بسیاری را کسب کنید. رنگ نیلی در دنیای عرفان مختص عارفانی می باشد که در جهت ایجاد شادی در بین مردم گام برمیدارند و در اصطلاح بین مردم شخصیتی دوست داشتنی دارند.

اسم محمد کیوان و معنی اسم محمد کیوان

ریشه اسم محمد کیوان

همانطور که گفتیم ریشه اسم محمد کیوان فارسی , عربی می باشد و تلفظ محمد کیوان در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " محمّدکیوان " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /m.-keyvān/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم محمد کیوان بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم محمد کیوان در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم محمد کیوان در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم محمد و کیوان:
محمد: ستوده، بسیار تحسین شده، نام پیامبر اسلام(ص)، نام سوره چهل و هفتم قرآن مجید
کیوان: زحل، پادشاه گیتی، محافظ و نگهبان شاه

معنی اسم محمد کیوان در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ا محمّد و كيوان.

حروف ابجد و طالع بینی نام محمد کیوان

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم محمد کیوان عدد " 179 " و ابجد وسیط " 47 " ، ابجد صغیر " 35 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم محمد کیوان گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم محمد کیوان چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم محمد کیوان

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم محمد کیوان

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

بي‌مانند، بي‌همتا، یگانه

کمک کننده به مادر، یار مادر

بلندقدر، شریف، بزرگوار، برتر، توانا، سخت و قوی، از نام‌های پروردگار، نام امام اول شیعیان

گوشه ای در دستگاه های ماهور، نوا و راست پنجگاه، رب النوع مورد پرستش مردم کشور آشور

ترکیب دو اسم محمد و ضیا (ستوده و فروغ)

نيك نام، خوش نام، شخصی که از او به نیکی یاد می شود

منطقه ای در کردستان، نام شاعر و نویسنده آلمانی

منسوب به زر، طلایی، پارچه یا لباسی که در آن نخ‌های طلایی به کار رفته‌

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید