محمد وهاب

ترکیب دو اسم محمد و وهاب (ستوده و بسیار بخشنده)

جنسیت اسم محمد وهاب

پسر

محمد وهاب به انگلیسی

mohammad-vahhab

تعداد محمد وهاب ها در ایران

462

تلفظ محمد وهاب به فارسی

محمّدوَهاب

ریشه اسم محمد وهاب

عربی

تلفظ محمد وهاب به انگلیسی

/m.-vahhāb/

رنگ اسم محمد وهاب

نیلی

ابجد اسم محمد وهاب

106

ابجد وسیط اسم محمد وهاب

34

ابجد صغیر اسم محمد وهاب

34

درباره نام محمد وهاب

محمد وهاب یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم محمد وهاب پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم محمد وهاب که در انگلیسی به صورت mohammad-vahhab نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 462 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم محمد وهاب

آرامش در تمامی جنبه های زندگی افرادی که رنگ نام آنها نیلی است نمایان می باشد. هوش بالا و دارا بودن حس ششم قدرتمند سبب شده است که علاقه ی بسیاری به کمک کردن افراد دیگر داشته باشید . توانایی حل مسئله و همینطور آرامش در انجام آنها سبب شده است که موفقیت های بسیاری را کسب کنید. رنگ نیلی در دنیای عرفان مختص عارفانی می باشد که در جهت ایجاد شادی در بین مردم گام برمیدارند و در اصطلاح بین مردم شخصیتی دوست داشتنی دارند.

اسم محمد وهاب و معنی اسم محمد وهاب

ریشه اسم محمد وهاب

همانطور که گفتیم ریشه اسم محمد وهاب عربی می باشد و تلفظ محمد وهاب در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " محمّدوَهاب " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /m.-vahhāb/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم محمد وهاب بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم محمد وهاب در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم محمد وهاب در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم محمد و وهاب:
محمد: ستوده، بسیار تحسین شده، نام پیامبر اسلام(ص)، نام سوره چهل و هفتم قرآن مجید
وهاب: بسیار بخشنده، از نام های پروردگار

معنی اسم محمد وهاب در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ا محمّد و وهاب.

حروف ابجد و طالع بینی نام محمد وهاب

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم محمد وهاب عدد " 106 " و ابجد وسیط " 34 " ، ابجد صغیر " 34 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم محمد وهاب گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم محمد وهاب چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم محمد وهاب

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم محمد وهاب

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

خواهش و خواسته، ستایش کننده، آرزو

بزرگ داشته شده، بزرگوار

ستوده و پسنديده، حمد كننده، بسيار سپاسگزار پروردگار

دارای مجد و بزرگی، بزرگوار، بخشنده

شاد و خرم، از شخصیتهای شاهنامه

نرم خویی، مهربانی

رئیس، رهبر

نعمت ها، نیکویی ها

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید