محمد منصور

ترکیب دو اسم محمد و منصور (ستوده و پیروز)

جنسیت اسم محمد منصور

پسر

محمد منصور به انگلیسی

mohammad-mansur

تعداد محمد منصور ها در ایران

1,584

تلفظ محمد منصور به فارسی

محمّدمَنصور

ریشه اسم محمد منصور

عربی

تلفظ محمد منصور به انگلیسی

/m.-mansur/

رنگ اسم محمد منصور

بنفش

ابجد اسم محمد منصور

478

ابجد وسیط اسم محمد منصور

46

ابجد صغیر اسم محمد منصور

37

درباره نام محمد منصور

محمد منصور یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم محمد منصور پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم محمد منصور که در انگلیسی به صورت mohammad-mansur نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,584 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم محمد منصور

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم محمد منصور و معنی اسم محمد منصور

ریشه اسم محمد منصور

همانطور که گفتیم ریشه اسم محمد منصور عربی می باشد و تلفظ محمد منصور در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " محمّدمَنصور " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /m.-mansur/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم محمد منصور بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم محمد منصور در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم محمد منصور در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم محمد و منصور:
محمد: ستوده، بسیار تحسین شده، نام پیامبر اسلام(ص)، نام سوره چهل و هفتم قرآن مجید
منصور: پیروز، حمایت شده از سوی خداوند

معنی اسم محمد منصور در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ا محمّد و منصور.

حروف ابجد و طالع بینی نام محمد منصور

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم محمد منصور عدد " 478 " و ابجد وسیط " 46 " ، ابجد صغیر " 37 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم محمد منصور گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم محمد منصور چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم محمد منصور

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم محمد منصور

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

مخلوق، بشر، انسان، آدمی

نور چشمی، بسیار عزیز و گرامی

آن که بوی گل می دهد

تهنیت گفتن، تبریک گفتن، شاد باش

قربانی شده برای خدا، لقب فرزندان حضرت ابراهیم (ع)

نام یکی از پیامبران، توشه دان

تندرستی، صحت

محبت، دوستی، پیمان، خورشید، مهر

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید