محمد فربد

ترکیبی از دو اسم محمد و فربد (ستوده و شکوهمند)

جنسیت اسم محمد فربد

پسر

محمد فربد به انگلیسی

mohammad-farbod

تعداد محمد فربد ها در ایران

426

تلفظ محمد فربد به فارسی

محمّدفربد

ریشه اسم محمد فربد

فارسی , عربی

تلفظ محمد فربد به انگلیسی

/m.-farbo(u)d/

رنگ اسم محمد فربد

زرد

ابجد اسم محمد فربد

378

ابجد وسیط اسم محمد فربد

42

ابجد صغیر اسم محمد فربد

36

درباره نام محمد فربد

محمد فربد یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم محمد فربد پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم محمد فربد که در انگلیسی به صورت mohammad-farbod نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی , عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 426 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم محمد فربد

مهمترین و بارزترین ویژگی شما هوش سرشاری است که دارید. هوش بالا و موقعیت سنجی های دقیق سبب شده است که خوش بینی بسیاری به زندگی و موقعیت هایی که با آنها روبرو می شوید داشته باشید و در نتیجه موفقیت های بسیاری پیش روی شماست. شخصیتی والای شما که هوشمندانه آن را ایجاد کرده اید سبب شده است که دوستان بسیاری در اطراف خود داشته باشید و اصطلاحا دورو بر شما همیشه پر می باشد. سعی کنید که در رسیدن به اهداف خود ابتدای مسیر را صحیح آغاز کنید چرا که هوش سرشار شما میتواند تضمینی برای رسیدن به بزرگترین اهداف باشد.

اسم محمد فربد و معنی اسم محمد فربد

ریشه اسم محمد فربد

همانطور که گفتیم ریشه اسم محمد فربد فارسی , عربی می باشد و تلفظ محمد فربد در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " محمّدفربد " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /m.-farbo(u)d/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم محمد فربد بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم محمد فربد در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم محمد فربد در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم محمد و فربد:
محمد: ستوده، بسیار تحسین شده، نام پیامبر اسلام(ص)، نام سوره چهل و هفتم قرآن مجید
فربد: شکوهمند، دارای جلال

معنی اسم محمد فربد در ثبت احوال

از نام هاي مركب، ا محمّد و فربد.

حروف ابجد و طالع بینی نام محمد فربد

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم محمد فربد عدد " 378 " و ابجد وسیط " 42 " ، ابجد صغیر " 36 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم محمد فربد گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم محمد فربد چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم محمد فربد

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم محمد فربد

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

زرین، از جنس زر، به رنگ زر، طلایی، زیبا و آراسته

پادشاه كوه

زاده شیر، (به مجاز) دلیر و شجاع

متین، خانم با وقار و با متانت

طاها، نام سوره بیستم قرآن کریم، نام پیامبر اسلام (ص)

لبخند، درخشیدن

روزه، روزه داشتن

نیایش، ستودن، پرستیدن، خدمت، عبادت

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید