محمد شروین

ترکیب دو اسم محمد و شروین (ستوده و نام انوشیروان دادگر)

جنسیت اسم محمد شروین

پسر

محمد شروین به انگلیسی

mohammad-shervin

تعداد محمد شروین ها در ایران

399

تلفظ محمد شروین به فارسی

محمّدشروين

ریشه اسم محمد شروین

فارسی , عربی

تلفظ محمد شروین به انگلیسی

/m.-šervin/

رنگ اسم محمد شروین

سبز

ابجد اسم محمد شروین

658

ابجد وسیط اسم محمد شروین

46

ابجد صغیر اسم محمد شروین

37

درباره نام محمد شروین

محمد شروین یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم محمد شروین را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم محمد شروین، به خاطر ریشه فارسی , عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 399 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم محمد شروین

فردی بسیار وقت شناس هستید . نامی که رنگش سبز است متعلق به شخصی می باشد که از نظر نظم فردی و نظم کاری در رده ی بسیار بالایی قرار دارد. سعی ذاتی شما در رسیدگی به امور مختلف در زمان مقتضی می باشد و هیچگاه رسیدگی سریع امور را از دست نمیدهید. شرکت کارخانه یا هر اموری که در آن حضور داشته باشید متکی به زمان شناسی و وقت شناسی بسیار دقیق شما خواهند بود. شخصیت آرام و دقیق رنگ سبز سبب شده است که اطرافیانتان اعتمادی وافر به شما داشته باشند و برای حل مشکلاتشان همواره در پی شما باشند. این را به یاد داشته باشید که شما توانایی های وصف ناپذیری دارید ، پس بر توانایی های خود بیفزایید و آنها را پر و بال دهید که موفقیت شما تضمینیست.

اسم محمد شروین و معنی اسم محمد شروین

ریشه اسم محمد شروین

همانطور که گفتیم ریشه اسم محمد شروین فارسی , عربی می باشد و تلفظ محمد شروین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " محمّدشروين " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /m.-šervin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم محمد شروین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم محمد شروین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم محمد شروین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم محمد و شروین:
محمد: ستوده، بسیار تحسین شده، نام پیامبر اسلام(ص)، نام سوره چهل و هفتم قرآن مجید
شروین: نام انوشیروان دادگر، نام قلعه شروان

معنی اسم محمد شروین در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ا محمّد و شروين.

حروف ابجد و طالع بینی نام محمد شروین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم محمد شروین عدد " 658 " و ابجد وسیط " 46 " ، ابجد صغیر " 37 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم محمد شروین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم محمد شروین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم محمد شروین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم محمد شروین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

داراي نيرو، قوي

ترکیب دو اسم محمد و بصیر (ستوده و آگاه)

سخن آهسته، صحبت كردن با صدای آرام

ترکیب دو اسم امیر و والا (فرمانروا و دارنده‌ی مقام)

صبور و بردبار

ويژگي آن كه جهان را مي‌بيند

زيباروي داراي ناز و كرشمه

ترکیب دو اسم حسین و رضا (نیکو و خشنود)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید