محمد سرور

ترکیبی از دو اسم محمد و سرور (ستوده و پیشوا)

جنسیت اسم محمد سرور

پسر

محمد سرور به انگلیسی

mohammad-sarvar

تعداد محمد سرور ها در ایران

441

تلفظ محمد سرور به فارسی

محمّدسرور

ریشه اسم محمد سرور

عربی

تلفظ محمد سرور به انگلیسی

/m.-sarvar/

رنگ اسم محمد سرور

آبی

ابجد اسم محمد سرور

558

ابجد وسیط اسم محمد سرور

42

ابجد صغیر اسم محمد سرور

36

درباره نام محمد سرور

محمد سرور یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم محمد سرور را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم محمد سرور، به خاطر ریشه عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 441 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم محمد سرور

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم محمد سرور و معنی اسم محمد سرور

ریشه اسم محمد سرور

همانطور که گفتیم ریشه اسم محمد سرور عربی می باشد و تلفظ محمد سرور در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " محمّدسرور " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /m.-sarvar/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم محمد سرور بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم محمد سرور در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم محمد سرور در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیبی از دو اسم محمد و سرور:
محمد: ستوده، بسیار تحسین شده، نام پیامبر اسلام(ص)، نام سوره چهل و هفتم قرآن مجید
سرور: آن که مورد احترام است و نسبت به دیگران سمت بزرگی دارد

معنی اسم محمد سرور در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ا محمّد و سرور.

حروف ابجد و طالع بینی نام محمد سرور

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم محمد سرور عدد " 558 " و ابجد وسیط " 42 " ، ابجد صغیر " 36 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم محمد سرور گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم محمد سرور چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم محمد سرور

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم محمد سرور

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

یکتا، بی‌مانند، بی‌همتا

ممتاز و برجسته

برتر، برجسته، عالی، خوب، برگزیده

زیبا و تابان

زاده شیر، (به مجاز) دلیر و شجاع

زن آزاد کننده

نیرومند، قدرتمند، توانا، دلیر

زینت پدر، نام درختی خوشبو و زیبا، نام خواهر امام حسین (ع)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید