ماه وش

ماه مانند، زیبا

جنسیت اسم ماه وش

دختر

ماه وش به انگلیسی

mah-vash

تعداد ماه وش ها در ایران

429

تلفظ ماه وش به فارسی

ماه‌وش

ریشه اسم ماه وش

فارسی

تلفظ ماه وش به انگلیسی

/m.-vaš/

رنگ اسم ماه وش

طلایی

ابجد اسم ماه وش

352

ابجد وسیط اسم ماه وش

16

ابجد صغیر اسم ماه وش

19

درباره نام ماه وش

ماه وش یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم ماه وش را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم ماه وش، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 429 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم ماه وش

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم ماه وش و معنی اسم ماه وش

ریشه اسم ماه وش

همانطور که گفتیم ریشه اسم ماه وش فارسی می باشد و تلفظ ماه وش در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " ماه‌وش " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /m.-vaš/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم ماه وش بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم ماه وش در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم ماه وش در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ماه مانند، مانند ماه، رعنا و زیبا و معشوقه، درخشان

معنی اسم ماه وش در ثبت احوال

(= مهوش) ماه مانند، مانند ماه؛ (به مجاز) رعنا و زيبا و معشوقه، زيبا و درخشان.
+ ن.ك.
مَهوش.

حروف ابجد و طالع بینی نام ماه وش

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم ماه وش عدد " 352 " و ابجد وسیط " 16 " ، ابجد صغیر " 19 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم ماه وش گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم ماه وش چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم ماه وش

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم ماه وش

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ستوده، فرخنده، نام مادر امام موسي كاظم (ع)

ترکیب دو اسم ماه و نگار (زیبا و معشوق)

در امان تو، در پناه تو

ترکیب دو اسم محمد و سامان (ستوده و آرام)

آتش جاوید، از شخصیتهای شاهنامه

نيك انديش، راست گفتار، راست کردار، ماه يازدهم از سال شمسي، (در جغرافیا) توده عظیمی از برف و یخ، (در شاهنامه) پسر اسفنديار

روشن، درخشان

زاده شیر، (به مجاز) دلیر و شجاع

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید