مانیاد

به یاد بمان، (به مجاز) عزیز و گرامی

جنسیت اسم مانیاد

پسر

مانیاد به انگلیسی

manyad

تعداد مانیاد ها در ایران

1,176

تلفظ مانیاد به فارسی

مانیاد

ریشه اسم مانیاد

فارسی

تلفظ مانیاد به انگلیسی

/mānyād/

رنگ اسم مانیاد

طلایی

ابجد اسم مانیاد

106

ابجد وسیط اسم مانیاد

22

ابجد صغیر اسم مانیاد

16

درباره نام مانیاد

مانیاد یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم مانیاد پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم مانیاد که در انگلیسی به صورت manyad نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 1,176 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم مانیاد

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم مانیاد و معنی اسم مانیاد

ریشه اسم مانیاد

همانطور که گفتیم ریشه اسم مانیاد فارسی می باشد و تلفظ مانیاد در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " مانیاد " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /mānyād/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم مانیاد بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم مانیاد در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم مانیاد در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

به یاد بمان، (به مجاز) عزیز و گرامی

معنی اسم مانیاد در ثبت احوال

(مان = ماندن + یاد) ۱- به یاد بمان؛ ۲- (به مجاز) عزیز و گرامی.

حروف ابجد و طالع بینی نام مانیاد

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم مانیاد عدد " 106 " و ابجد وسیط " 22 " ، ابجد صغیر " 16 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد ظاهراً چهره‌ای خوش ‌رو و زیبا دارند و چشمان بزرگی دارند. از لحاظ اخلاقی، آنها مهربان هستند و با دیگران به سرعت مصالحه می‌کنند. با این حال، بعضی افراد درباره آنها در حضورشان تعریف می‌کنند، اما پشت پرده از آنها بدگویی می‌کنند. این افراد به سرعت عصبانی می‌شوند، اما سریعاً آرام می‌شوند. در کارها تنبل هستند و همیشه به دیگران درخواست کمک می‌کنند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم مانیاد گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم مانیاد چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم مانیاد

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم مانیاد

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

نیکو روی، زیبا، دارای قدر و منزلت و محبوبيت نزد مردم

مانند آب، پاک و روشن همانند آب

دختر بزرگان و سروران

دانشمند، فیلسوف، پزشک

پیروز، حمایت شده از سوی خداوند

نام سردار اردشیر دوم پادشاه ساسانی، دانا و خردمند

تصدیق کننده، گواهی دهنده راستی

مورد قبول، پذيرفته شده

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید