فرناد

پایان، سرانجام، توانایی

جنسیت اسم فرناد

پسر

فرناد به انگلیسی

farnad

تعداد فرناد ها در ایران

468

تلفظ فرناد به فارسی

فَرناد

ریشه اسم فرناد

فارسی

تلفظ فرناد به انگلیسی

/farnād/

رنگ اسم فرناد

بنفش

ابجد اسم فرناد

335

ابجد وسیط اسم فرناد

23

ابجد صغیر اسم فرناد

20

درباره نام فرناد

فرناد یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم فرناد پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم فرناد که در انگلیسی به صورت farnad نوشته میشود و به دلیل ریشه فارسی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 468 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم فرناد

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم فرناد و معنی اسم فرناد

ریشه اسم فرناد

همانطور که گفتیم ریشه اسم فرناد فارسی می باشد و تلفظ فرناد در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فَرناد " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /farnād/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فرناد بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فرناد در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فرناد در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

معنی اسم فرناد در فرهنگ فارسی عمید:
۱. پایاب
۲. پایانمعنی اسم فرناد در ثبت احوال

۱- پاياب؛ ۲- (در سنسكريت) پرانَدَ (آب)؛ ۳- (در برهان) پاياب و پايان آمده.

حروف ابجد و طالع بینی نام فرناد

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فرناد عدد " 335 " و ابجد وسیط " 23 " ، ابجد صغیر " 20 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فرناد گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فرناد چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فرناد

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فرناد

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

مثل ماه، همانند ماه، مهسا، زیبارو

دخت، فرزندِ دختر

حکیم، دانشمند، دانا

ترکیب دو اسم محمد و رشاد (ستوده و رستگاری)

شانس، اقبال خوب

ترکیب دو اسم فاطمه و آلاء (رانده شده از آتش و نعمت‌ها)

نوعی باز سفید رنگ و شکاری

برانگیختن به عشق و محبت

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید