فرسیما

دارای چهره و سیمای با فر و شکوه

جنسیت اسم فرسیما

دختر

فرسیما به انگلیسی

far sima

تعداد فرسیما ها در ایران

405

تلفظ فرسیما به فارسی

فَرسيما

ریشه اسم فرسیما

فارسی , عربی

تلفظ فرسیما به انگلیسی

/ far simā/

رنگ اسم فرسیما

نیلی

ابجد اسم فرسیما

391

ابجد وسیط اسم فرسیما

31

ابجد صغیر اسم فرسیما

22

درباره نام فرسیما

فرسیما یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم فرسیما را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم فرسیما، به خاطر ریشه فارسی , عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 405 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم فرسیما

آرامش در تمامی جنبه های زندگی افرادی که رنگ نام آنها نیلی است نمایان می باشد. هوش بالا و دارا بودن حس ششم قدرتمند سبب شده است که علاقه ی بسیاری به کمک کردن افراد دیگر داشته باشید . توانایی حل مسئله و همینطور آرامش در انجام آنها سبب شده است که موفقیت های بسیاری را کسب کنید. رنگ نیلی در دنیای عرفان مختص عارفانی می باشد که در جهت ایجاد شادی در بین مردم گام برمیدارند و در اصطلاح بین مردم شخصیتی دوست داشتنی دارند.

اسم فرسیما و معنی اسم فرسیما

ریشه اسم فرسیما

همانطور که گفتیم ریشه اسم فرسیما فارسی , عربی می باشد و تلفظ فرسیما در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فَرسيما " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ / far simā/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فرسیما بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فرسیما در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فرسیما در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

دارای چهره و سیمای با فر و شکوه، (به مجاز) شکوهمند و جذاب

معنی اسم فرسیما در ثبت احوال

۱- داراي چهره و سيماي با فر و شكوه؛ ۲- (به مجاز) شكوهمند و جذاب.

حروف ابجد و طالع بینی نام فرسیما

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فرسیما عدد " 391 " و ابجد وسیط " 31 " ، ابجد صغیر " 22 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فرسیما گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فرسیما چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فرسیما

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فرسیما

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم امیر و مرتضی (فرمانروا و برگزیده)

ستاره، کوکب، کاروان، قافله

در کمال عدل و داد، بهترین هدیه خداوند

ماما، دایه، سرافرازی

نام دختر مهراب پادشاه كابل، همسر زال و مادر رستم پهلوان شاهنامه

ترکیب دو اسم امیر و سامان (پادشاه و ترتیب)

زیبا، آراينده‌ي چشم

دختر خوشبخت

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید