فاطمه هستی

ترکیب دو اسم فاطمه و هستی (رانده شده از آتش و زندگی)

جنسیت اسم فاطمه هستی

دختر

فاطمه هستی به انگلیسی

fateme-hasti

تعداد فاطمه هستی ها در ایران

489

تلفظ فاطمه هستی به فارسی

فاطمه هستی

ریشه اسم فاطمه هستی

فارسی , عربی

تلفظ فاطمه هستی به انگلیسی

/f.-hasti/

رنگ اسم فاطمه هستی

نارنجی

ابجد اسم فاطمه هستی

610

ابجد وسیط اسم فاطمه هستی

46

ابجد صغیر اسم فاطمه هستی

34

درباره نام فاطمه هستی

فاطمه هستی یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم فاطمه هستی را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم فاطمه هستی، به خاطر ریشه فارسی , عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 489 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم فاطمه هستی

شما در لحظه زندگی می کنید. زندگی خود را تلف نمیکنید و در کنار بهره بردن از توانایی های ناب خود در صدد خوشحال کردن دیگران نیز هستید . بسیاری به دلیل این خلق و خوی شما عاشق در کنار شما بودن هستند. عاشق این هستند که صحبت های جذاب شما را در مورد خود بشنوند و از این رو همواره شما را به عنوان فردی قابل اعتماد و خودمانی می شناسند.

اسم فاطمه هستی و معنی اسم فاطمه هستی

ریشه اسم فاطمه هستی

همانطور که گفتیم ریشه اسم فاطمه هستی فارسی , عربی می باشد و تلفظ فاطمه هستی در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فاطمه هستی " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /f.-hasti/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فاطمه هستی بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فاطمه هستی در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فاطمه هستی در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم فاطمه و هستی:
فاطمه: رانده شده از آتش، نام دختر پیامبر اسلام(ص)، از شیر گرفته شده، زنی که بچه دو ساله خود را از شیر گرفته باشد
هستی: وجود، مال، دارایی، جان، زندگی

معنی اسم فاطمه هستی در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، فاطمه و هستی.

حروف ابجد و طالع بینی نام فاطمه هستی

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فاطمه هستی عدد " 610 " و ابجد وسیط " 46 " ، ابجد صغیر " 34 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فاطمه هستی گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فاطمه هستی چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فاطمه هستی

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فاطمه هستی

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

شريف، بزرگوار، آگاه، هوشيار

ترکیب دو اسم علی و سالار (شریف و بزرگ)

شاه بزرگ و صاحب اختیار

بزرگوار، از اسامی خداوند

ترکیب دو اسم امیر و اشکان (فرمانروا و پهلوان)

زاده شیر، (به مجاز) دلیر و شجاع

آن که چون شاه بزرگ و شکوهمند است

ترکیب دو اسم محمد و قدیر (ستوده و توانا)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید