فاطمه آلاء

ترکیب دو اسم فاطمه و آلاء (رانده شده از آتش و نعمت‌ها)

جنسیت اسم فاطمه آلاء

دختر

فاطمه آلاء به انگلیسی

fateme-ala

تعداد فاطمه آلاء ها در ایران

378

تلفظ فاطمه آلاء به فارسی

فاطمه آلاء

ریشه اسم فاطمه آلاء

عربی

تلفظ فاطمه آلاء به انگلیسی

/f.-ālā’/

رنگ اسم فاطمه آلاء

قرمز

ابجد اسم فاطمه آلاء

167

ابجد وسیط اسم فاطمه آلاء

35

ابجد صغیر اسم فاطمه آلاء

23

درباره نام فاطمه آلاء

فاطمه آلاء یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم فاطمه آلاء را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم فاطمه آلاء، به خاطر ریشه عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 378 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم فاطمه آلاء

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم فاطمه آلاء و معنی اسم فاطمه آلاء

ریشه اسم فاطمه آلاء

همانطور که گفتیم ریشه اسم فاطمه آلاء عربی می باشد و تلفظ فاطمه آلاء در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فاطمه آلاء " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /f.-ālā’/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فاطمه آلاء بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فاطمه آلاء در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فاطمه آلاء در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم فاطمه و آلاء:
فاطمه: رانده شده از آتش، نام دختر پیامبر اسلام (ص)، از شیر گرفته شده، زنی که بچه دو ساله خود را از شیر گرفته باشد
آلاء: نعمت‌ها، نیکی‌ها

معنی اسم فاطمه آلاء در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، فاطمه و آلاء.

حروف ابجد و طالع بینی نام فاطمه آلاء

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فاطمه آلاء عدد " 167 " و ابجد وسیط " 35 " ، ابجد صغیر " 23 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فاطمه آلاء گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فاطمه آلاء چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فاطمه آلاء

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فاطمه آلاء

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

خوش خلق، نیک خو

نام رودی در استان آذربایجان غربی

روشنایی، نور

مبارک، خجسته، خوش یمن، خوشبختی، سعادت

نام قله‌ای معروف از رشته کوه‌های زاگرس در استان فارس

از شخصیت‌های شاهنامه، نام دختر جمشید پادشاه پیشدادی

زیبا، مانند عروس

ترکیب دو اسم فاطمه و معصومه (رانده شده از آتش و بی‌گناه)

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید