فارهه

دختر زیبا و با نمک

جنسیت اسم فارهه

دختر

فارهه به انگلیسی

fareheh

تعداد فارهه ها در ایران

444

تلفظ فارهه به فارسی

فارهه

ریشه اسم فارهه

عربی

تلفظ فارهه به انگلیسی

/fārehe/

رنگ اسم فارهه

آبی

ابجد اسم فارهه

291

ابجد وسیط اسم فارهه

27

ابجد صغیر اسم فارهه

21

درباره نام فارهه

فارهه یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم فارهه دختر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی دختر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم فارهه که در انگلیسی به صورت fareheh نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 444 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم فارهه

فردی بسیار شگفت انگیز برای ایجاد یک زندگی مشترک می باشید. دیدی که شما به زندگی و توانایی های خود دارید به گونه ای است که میتوانید به بهترین شکل ممکن سختی های آن را پیشت سر گذاشته و در مسیر رسیدن به موفقیت های بالاتر قدم بردارید. همین رویکرد و اعتقاد سبب شده است که فرقی کاملا بی تعارف باشید . قدرت بالای شما در تحلیل مسائل مختلف سبب میشود که افراد بسیاری به سمت شما جذب شوند و از کمک های شما برای قرار گرفتن در مسیر صحیح بهره ببرند. آبی رنگ آسمان بی انتها می باشد که سبب بی انتها شدن تلاش و اعتقاد شما برای دسترسی به موفقیت ها شده است.

اسم فارهه و معنی اسم فارهه

ریشه اسم فارهه

همانطور که گفتیم ریشه اسم فارهه عربی می باشد و تلفظ فارهه در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " فارهه " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /fārehe/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم فارهه بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم فارهه در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم فارهه در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

دختر زیبا و با نمک، دختر جوان

معنی اسم فارهه در ثبت احوال

۱- دختر زيبا و با نمك؛ ۲- دختر جوان.

حروف ابجد و طالع بینی نام فارهه

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم فارهه عدد " 291 " و ابجد وسیط " 27 " ، ابجد صغیر " 21 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که نامشان با حرف “ف” آغاز می‌شود، دارای ظاهری زیبا و جذاب هستند. آنها شجاع و بی‌ترس هستند و با دیگران روابط مؤثری برقرار می‌کنند. این افراد به نوعی پرانرژی هستند و تمایل به جنگ‌جویی دارند. در طول زندگی، آنها چندین بار شکست می‌خورند، اما در نهایت به مقام و موقعیت خوبی در آینده می‌رسند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم فارهه گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم فارهه چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم فارهه

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم فارهه

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

حاکم، قاضی، داور، نام مردی بسیار سخاوتمند از قبیله طی

سوار بر اسب، (به مجاز) دلاور، جنگجو، دلیر

ترکیبی از دو اسم محمد و حنان (ستوده و بخشاينده)

ویژگی کسی که چون انار سرخ است و چون ماه زیباست

ترکیب دو اسم محمد و رحمان (ستوده و مهربان)

آرشا، مقدس

زیبا، دوست داشتنی

پرهیزکار

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید