علی سالار

ترکیب دو اسم علی و سالار (شریف و بزرگ)

جنسیت اسم علی سالار

پسر

علی سالار به انگلیسی

ali-salar

تعداد علی سالار ها در ایران

396

تلفظ علی سالار به فارسی

علی سالار

ریشه اسم علی سالار

فارسی , عربی

تلفظ علی سالار به انگلیسی

/a.-sālār/

رنگ اسم علی سالار

قرمز

ابجد اسم علی سالار

402

ابجد وسیط اسم علی سالار

42

ابجد صغیر اسم علی سالار

24

درباره نام علی سالار

علی سالار یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم علی سالار را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم علی سالار، به خاطر ریشه فارسی , عربی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 396 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم علی سالار

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم علی سالار و معنی اسم علی سالار

ریشه اسم علی سالار

همانطور که گفتیم ریشه اسم علی سالار فارسی , عربی می باشد و تلفظ علی سالار در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " علی سالار " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /a.-sālār/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم علی سالار بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم علی سالار در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم علی سالار در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم علی و سالار:
علی: بلندقدر، شریف، بزرگوار، برتر، توانا، سخت و قوی، از نام های پروردگار، نام امام اول شیعیان
سالار: سردار سپاه، فرمانده لشکر، بزرگ، حاکم، شاه، رهبر

معنی اسم علی سالار در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ( علي و سالار.

حروف ابجد و طالع بینی نام علی سالار

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم علی سالار عدد " 402 " و ابجد وسیط " 42 " ، ابجد صغیر " 24 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با حرف “ع” آغاز می‌شود، اخلاق خوبی دارند و در زندگی خود نظم و ترتیب را رعایت می‌کنند. این افراد اهل بخشش هستند و در روابط دوستانه پایدار و وفادار هستند. آن‌ها اهمیت زیادی به پول نمی‌دهند و آن را به سختی کسب کرده و خرج می‌کنند. زندگی آنان تحت فشارهای بسیار قرار می‌گیرد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم علی سالار گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم علی سالار چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم علی سالار

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم علی سالار

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم گوهر و شاد (سنگ‌های قیمتی و خوشحال)

دختر خوشبخت

جوان‌مرد خوب و نيك، مرد نیک‌نام

ستاره، کوکب، کاروان، قافله

یگانه، بی‌نظیر، بی‌همتا، تنها، صميمي، يك رنگ، بي‌ريا

زاده ی شهر، شهری

بوی خوش

آریایی نیک خو

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید