علی حسام

ترکیب دو اسم علی و حسام (بلندقدر و شمشیر تیز)

جنسیت اسم علی حسام

پسر

علی حسام به انگلیسی

ali-hesam

تعداد علی حسام ها در ایران

366

تلفظ علی حسام به فارسی

علی حِسام

ریشه اسم علی حسام

عربی

تلفظ علی حسام به انگلیسی

/a.-hesām/

رنگ اسم علی حسام

بنفش

ابجد اسم علی حسام

219

ابجد وسیط اسم علی حسام

39

ابجد صغیر اسم علی حسام

30

درباره نام علی حسام

علی حسام یکی از اسم های محبوب بین ایرانیان است. جنسیت اسم علی حسام پسر است و بنابراین میتوانید این اسم را روی پسر خودتان قرار دهید. همچنین این اسم را میتوان به صورت ترکیبی با نام های دیگر نیز استفاده کرد که این مورد امتیاز بسیار بزرگی برای اسم محسوب میشود.

اسم علی حسام که در انگلیسی به صورت ali-hesam نوشته میشود و به دلیل ریشه عربی که دارد در کشورهای دیگری جز ایران نیز مورد استفاده قرار میگیرد. این نام به طور تقریبی در داخل کشور 366 بار تا کنون استفاده شده است و میتوان گفت که از نام های پرطرفدار محسوب میشود.

خصوصیات اسم علی حسام

فیلسوفان بزرگ تاریخ نامهایی به رنگ بنفش دارند ! این مورد به گونه ای اثبات شده است که بنفش رنگی اسرار امیز بخصوص در عمل و نجوم می باشد . شما فردی علاقه مند به فلسفه ، علم ماور الطبیعه و نجوم هستید و به شدت در پی جستجوی چیزهای عجیبی هستید که هر کسی توانایی تفکر در مورد آنها را ندارد. چنین توانایی هایی سبب میشود که دور از دیگران باشید و تنهایی را به همراهی با افرادی با خلق و خوی متفاوت با خود ترجیح دهید.

اسم علی حسام و معنی اسم علی حسام

ریشه اسم علی حسام

همانطور که گفتیم ریشه اسم علی حسام عربی می باشد و تلفظ علی حسام در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " علی حِسام " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /a.-hesām/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم علی حسام بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم علی حسام در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم علی حسام در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

ترکیب دو اسم علی و حسام:
علی: بلندقدر، شریف، بزرگوار، برتر، توانا، سخت و قوی، از نام های پروردگار، نام امام اول شیعیان
حسام: شمشیر برنده و تیز

معنی اسم علی حسام در ثبت احوال

از نام‌هاي مركب، ، علي و حسام.

حروف ابجد و طالع بینی نام علی حسام

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم علی حسام عدد " 219 " و ابجد وسیط " 39 " ، ابجد صغیر " 30 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
افرادی که اسمشان با حرف “ع” آغاز می‌شود، اخلاق خوبی دارند و در زندگی خود نظم و ترتیب را رعایت می‌کنند. این افراد اهل بخشش هستند و در روابط دوستانه پایدار و وفادار هستند. آن‌ها اهمیت زیادی به پول نمی‌دهند و آن را به سختی کسب کرده و خرج می‌کنند. زندگی آنان تحت فشارهای بسیار قرار می‌گیرد.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم علی حسام گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم علی حسام چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم علی حسام

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم علی حسام

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

رئیس، اداره کننده

زیبا و گرانمایه مانند زر سرخ

بنفشه، نام خواهر منوچهر پادشاه پیشدادی

نام یکی از قله‌های سلسله کوه‌های زاگرس، نام روستایی در شهرستان ایذه در استان خوزستان

ترکیب دو اسم محمد و مهران (ستوده و دارنده مهر)

نام پیامبری از یهود و بنی اسرائیل، یکی از چهار نبی جاویدان

ترکیب دو اسم امیر و سام (فرمانروا و آتش)

آب شیرین و صاف، آب گوارا

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید