شراگیم

حاكمِ شهر

جنسیت اسم شراگیم

پسر

شراگیم به انگلیسی

sheragiym

تعداد شراگیم ها در ایران

417

تلفظ شراگیم به فارسی

شِراگيم

ریشه اسم شراگیم

مازندرانی

تلفظ شراگیم به انگلیسی

/šerāgiym/

رنگ اسم شراگیم

طلایی

ابجد اسم شراگیم

571

ابجد وسیط اسم شراگیم

31

ابجد صغیر اسم شراگیم

13

درباره نام شراگیم

شراگیم یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای پسران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پسر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم شراگیم را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم شراگیم، به خاطر ریشه مازندرانی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 417 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم شراگیم

رنگ نام شما طلایی می باشد ، طلایی رنگ طلاست و شما همچون طلا در بین اطرافیانتان میدرخشید . کمال گرایی بالایی که دارید در کنار رفتار و کلام صحیح که برگرفته از فرهنگ بالای خانواده ی شما می باشد سبب شده است که در انتخاب دوستان و اطرافیانتان محتاطتر باشید و افرادی متناسب با شخصیت خودتان در کنارتان باشند. دید شما به زندگی می تواند شما را به یک آموزگار یا یک آموزش دهنده ی خبره تبدیل کند که دانش آموزان خود را در جهت رسیدن به بالاترین مقام ها تربیت خواهد کرد.

اسم شراگیم و معنی اسم شراگیم

ریشه اسم شراگیم

همانطور که گفتیم ریشه اسم شراگیم مازندرانی می باشد و تلفظ شراگیم در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " شِراگيم " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /šerāgiym/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم شراگیم بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم شراگیم در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم شراگیم در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

حاکمِ شهر، (اَعلام) نام یکی از اسپهدان مازندرانی

معنی اسم شراگیم در ثبت احوال

۱- حاكمِ شهر؛ ۲- (اَعلام) نام يكي از اسپهدان مازندراني.

حروف ابجد و طالع بینی نام شراگیم

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم شراگیم عدد " 571 " و ابجد وسیط " 31 " ، ابجد صغیر " 13 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد دارای یک زبان تند و تلخ هستند که باعث می‌شود در برخی مواقع آسیب دیده شوند. اما اگر اهمیت زبان خود را درک کنند و مراقب باشند، می‌توانند از مشکلات و بلاها دوری کنند. به رغم این ویژگی منفی، این افراد همچنان دارای طبع مهربانی هستند و به راحتی با دیگران ارتباط برقرار می‌کنند. این ویژگی موجب می‌شود که با همکاران و افراد مختلف به راحتی سازگار شوند و به تعامل خوبی دست یابند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم شراگیم گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم شراگیم چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم شراگیم

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم شراگیم

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

ترکیب دو اسم امیر و سجاد (فرمانروا و بسیار سجده کننده)

موفقیت، کامیابی

مجلس، بزم، انجمن، مجمع

منسوب به زاهر، درخشان، روشن، تابان

عفو، رأفت، رحمت و شفقت

ترکیب دو اسم محمد و تیام (ستوده و عزیز)

نام یکی از قله‌های سلسله کوه‌های زاگرس، نام روستایی در شهرستان ایذه در استان خوزستان

افروز، شهاب، تابان و سوزاننده

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید