شارین

متمدن، شهرنشین

جنسیت اسم شارین

دختر

شارین به انگلیسی

sharin

تعداد شارین ها در ایران

480

تلفظ شارین به فارسی

شارين

ریشه اسم شارین

فارسی

تلفظ شارین به انگلیسی

/šārin/

رنگ اسم شارین

قرمز

ابجد اسم شارین

561

ابجد وسیط اسم شارین

21

ابجد صغیر اسم شارین

12

درباره نام شارین

شارین یکی از اسامی محبوب و پرطرفدار در بین ایرانیان است. این نام، عموماً برای دختران استفاده می شود و می توانید آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای دختر خود در نظر بگیرید. همچنین، می توان اسم شارین را با نام های دیگر ترکیب کرد و از این ترکیبات بسیار زیبا و متنوع نام برد.

استفاده از اسم شارین، به خاطر ریشه فارسی اش، در کشورهای دیگر نیز رایج است و در طول سالها به محبوبیت بالایی دست یافته است. در واقع، این نام تاکنون حدود 480 بار در داخل کشور استفاده شده است و به عنوان یکی از نام های پرطرفدار محسوب می شود.

خصوصیات اسم شارین

فردی بسیار جسور هستید. از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارید ، آشکار به مبارزه ی جدی با مشکلات می پردازید و در این بین از جان مایه میگذارید. خونگرمی شما سبب شده است که با افراد بسیاری ارتباط داشته باشید، از این رو مراقب آنها باشید و از توانایی های والای خود در جهت های مثبت زندگی خود استفاده کنید.

اسم شارین و معنی اسم شارین

ریشه اسم شارین

همانطور که گفتیم ریشه اسم شارین فارسی می باشد و تلفظ شارین در فارسی و با توجه به لغت نامه های مرجع همچون فرهنگ لغت دهخدا ، معین و ... به صورت " شارين " است.

در زبان انگلیسی نیز تلفظ این اسم به شکل “ /šārin/ " مرسوم است و ممکن است در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به شکل های دیگری نیز تلفظ شود. صوت اسم شارین بسیار زیبا می باشد و از این رو در هر زبانی از انگلیسی ، فرانسوی تا آلمانی به طور کامل قابل هجی کردن است.

معنی اسم شارین در فرهنگ لغت

از نظر معنی می توان این اسم را بسیار زیبا و خوش معنا توصیف کرد. معنی اسم شارین در فرهنگ لغت های مختلف به صورت زیر آورده شده است.

متمدن، شهرنشین، نام دهی در قزوین

معنی اسم شارین در ثبت احوال

(شار = شهر + ين (پسوند نسبت))، 1- شهري؛ 2- (به مجاز) متمدن؛ 3- (اَعلام) نام دهي در قزوين.

حروف ابجد و طالع بینی نام شارین

حروف ابجد و طالع بینی نام

یکی از نکاتی که در انتخاب اسم برای بسیاری اهمیت دارد ، توجه به حروف ابجد اسم و طالع بینی آن است. ابجد اسم شارین عدد " 561 " و ابجد وسیط " 21 " ، ابجد صغیر " 12 " می باشد . با مشخص شدن عدد ابجد اسم میتوانید در مورد فاکتور های طبقات اجتماعی همچون اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد و حادثه ساز محاسباتی را انجام دهید.

همچنین بسیاری بر این باورند که با توجه به جمع حروف ابجد میتوان طالع بینی کرد و مشاهده شده است که برخی با استفاده از همین اعداد اقدام به فالگیری بر اساس اسم نیز میکنند. در این بین با اصطلاحاتی همچون ابجد کبیر و ابجد صغیر نیز برخواهید خورد.

طالع بینی از روی حرف اول اسم
این افراد دارای یک زبان تند و تلخ هستند که باعث می‌شود در برخی مواقع آسیب دیده شوند. اما اگر اهمیت زبان خود را درک کنند و مراقب باشند، می‌توانند از مشکلات و بلاها دوری کنند. به رغم این ویژگی منفی، این افراد همچنان دارای طبع مهربانی هستند و به راحتی با دیگران ارتباط برقرار می‌کنند. این ویژگی موجب می‌شود که با همکاران و افراد مختلف به راحتی سازگار شوند و به تعامل خوبی دست یابند.

نکته ی دیگری که میتوان در مورد اسم شارین گفت تاثیر آن بر فرزند شما می باشد. معنای این اسم ارج و منزل بیشتری را برای فرزند شما در بین هم سن و سال هایش ایجاد خواهد کرد و فرزند شما همواره به خاطر نام زیبای خود از شما سپاسگذار خواهد بود.

نظرتون درباره اسم شارین چیه؟ ارسال دیدگاه

🏆 امتیاز شما به اسم شارین

🎯 اشتراک گذاری این صفحه

واتساپ تلگرام

📣 نام های هم آوا با اسم شارین

📁 دسته بندی اسم ها

😍 شاید شما هم دوست داشت باشید

محبوب و مورد پسند

رازها

دلیر، بی باک، پردل و جرئت، نترس

بذر گل، آنکه ویژگی گل شدن دارد، (مجاز) زیبا و لطیف

منسوب به احسان، بخشش، خوبی، نیکی

نهاد، سرشت، طبيعت، ضمير، دل، بنياد، آئين، مقام، جايگاه

غنيمت گرفته و بهره‌مند

گیاهی کوهستانی

💬 نظرتون درباره این اسم برامون بنویسید